Boty/Masowe rejestracje

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
hekoppetaca1
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 8 kwie 2018, 20:00

Boty/Masowe rejestracje

Post autor: hekoppetaca1 »

Zauważyłem na liście użytkowników, że jest dużo kont, które mają dziwne adresy. Ponieważ byłem niegdyś webmasterem pewnego forum, to mieliśmy problem, że boty zakładały konta (tylko captche wypełniał masowo człowiek na etacie). Linki do stron WWW są dodawane, aby zwiększyć SEO. Czy nie lepiej byłoby ustawić możliwość dodania linku do profilu, dopiero po kilku postach?
Wiem, że nie wygląda to "aż tak podejrzanie", bo strony są z domen polskich, ale takie usługi pozycjonowania, też biorą pod uwagę język i lokalizację :p.
Nightfall

Re: Boty/Masowe rejestracje

Post autor: Nightfall »

Na forum jest problem z obecnością adminów, moderatorów i innych. Dlatego tak długo nie było opcji, żeby się zarejestrować. Jest wątek w którym można zgłaszać zagranicznemu adminowi sprawy do poprawki :D Warto żebyś tam o tym napisał.
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: Boty/Masowe rejestracje

Post autor: zimou »

Thank you for the idea, I made this change. I have to put an anti-spam system on registration, but I did not have time to check the translation.

Dziękuję za pomysł, dokonałem tej zmiany. Muszę wprowadzić system antyspamowy przy rejestracji, ale nie miałem czasu sprawdzić tłumaczenia.
Nightfall

Re: Boty/Masowe rejestracje

Post autor: Nightfall »

Thanks :)
ODPOWIEDZ