Co Was irytuje u ludzi?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
daenerys
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 4 sie 2018, 12:44

Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: daenerys »

Co najbardziej Was irytuje w ludzkich zachowaniach? Kiedy otwiera Wam sie przysłowiowy "nóż w kieszeni"?
Mother of Cats
What is honor compared to a woman's love? What is duty against the feel of a newborn son in your arms . . . or the memory of a brother's smile? Wind and words. Wind and words. We are only human, and the gods have fashioned us for love. That is our great glory, and our great tragedy.
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: 89aneta »

Egoizm, udawanie kogoś kim się nie jest aby się przypodobać większości, brak zdecydowania, ułuda, kłamanie, wykorzystywanie ludzi dla osiągnięcia swoim celów.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Animalia »

Egoizm, brak higieny (Co daje się we znaki w miejscach publicznych...).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Słomiany Zapał »

Najbardziej irytuje mnie np.: wtrącanie się w cudze życie, ocenianie innych na podstawie wyobrażeń o tych osobach, a nie tego jacy są, kłamstwa, kiedy ktoś nie słucha co się do niego mówi, brak kultury.
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: A-Star »

Nie lubię ludzi którzy się chwalą, wywyższają, kłamią, absorbują innych swoją osobą, uważają się za lepszych niż reszta i traktują innych protekcjonalnie. Nie lubię też ludzi, którzy jedzą niekulturalnie i wydają odgłosy typu mlaskanie, cmokanie itd. Nie znoszę "samców alfa" i facetów traktujących kobiety przedmiotowo. Nienawidzę ludzi dwulicowych, hipokrytów, którzy w twarz się uśmiechają a za plecami potrafią obrobić dvpę na cacy.
Obrazek
carolina10
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 27 lut 2014, 19:07
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: carolina10 »

Urazone meskie ego, to jak mezczyzna msci sie na kobiecie bo go odrzucila.
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Nemek »

Wszystko.
A najbardziej to, gdy głośno oddychają.

Tak bardziej na poważnie - to, że niby słuchają co się do nich mówi, ale tak naprawdę to ignorują, jakby Ci nie wierzyli lub ich to nie obchodzoło. Nie chodzi mi tu o takie ,,udawanie", że Cię słuchają.
Bardziej coś w stylu: mówisz komuś, że nie lubisz orzeszków. Odbywacie kilka rozmów na ten temat - nie kłótni, po prostu rozwijacie zagadnienie.
A jakiś czas później oni proponują Ci orzeszki. Albo żartują sobie z tego, że ich nie lubisz. Ogólnie, zachowują się tak, jakbyś lubił orzeszki, tak samo jak oni. Ale nie dlatego, że zapomnieli, iż ich nie lubisz, po prostu zignorowali to, że tak jest. I mimo to mówią, że wcale tego nie ignorują.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: no name inc. »

Nemek pisze: 13 cze 2019, 22:08 Bardziej coś w stylu: mówisz komuś, że nie lubisz orzeszków. Odbywacie kilka rozmów na ten temat - nie kłótni, po prostu rozwijacie zagadnienie.
A jakiś czas później oni proponują Ci orzeszki. Albo żartują sobie z tego, że ich nie lubisz. Ogólnie, zachowują się tak, jakbyś lubił orzeszki, tak samo jak oni. Ale nie dlatego, że zapomnieli, iż ich nie lubisz, po prostu zignorowali to, że tak jest. I mimo to mówią, że wcale tego nie ignorują.
Czy dobrze rozumiem, że orzeszki są tutaj metaforą dla stosunku? :P
R.I.P
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Słomiany Zapał »

Głupota, brak szacunku do drugiej osoby, nieszanowanie cudzej prywatności, naruszanie granic, postępowanie typu "wiem lepiej od ciebie co ty myślisz i wolisz".
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Nemek »

Czy dobrze rozumiem, że orzeszki są tutaj metaforą dla stosunku? :P
Też, ale nie tylko stosunku :lol:
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Rosomak »

Brak logicznego myślenia.
Awatar użytkownika
Dusky
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:04

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Dusky »

Spóźnianie się. A jak jeszcze ktoś nie daje o tym znać, to powstaje w mojej głowie mała furia ;)
vitko
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2019, 11:13

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: vitko »

To, że się kłócą! Jakby nie mogło być świata bez nienawiści.. Ja nie mam na szczęście z nikim kosy ani nic, ale w pracy często ludzie się wywyższają, na co ja reaguję śmiechem i ignorancją tejże osoby.
Domi
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2020, 19:09

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Domi »

Mnie to denerwuje, jak ludzie są chamscy, mysla ze wszystko im się należy, nie wykonują odpowiednio swoich obowiazkow(idą po najmniejszej linii oporu) i nie reagują na racjonalne argumenty- głupi albo uparci. A no i jak nie potrafią przyznać się do błędu
Domi
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2020, 19:09

Re: Co Was irytuje u ludzi?

Post autor: Domi »

Słomiany Zapał pisze: 17 cze 2019, 16:18 Głupota, brak szacunku do drugiej osoby, nieszanowanie cudzej prywatności, naruszanie granic, postępowanie typu "wiem lepiej od ciebie co ty myślisz i wolisz".
Taaak, omg. Jak jeszcze nie pozwalają żyć innym po swojemu i oceniają bez przerwy, a nawet uważają za lepszych
ODPOWIEDZ