Ludzie, zwierzaki, rzeczy, postaci, które Wam się podobają

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Ludzie, zwierzaki, rzeczy, postaci, które Wam się podobają

Post autor: AliceAce82 »

Co myślicie, żeby pokazać nam Wasze ulubione typy urody, lub aktorów/aktorki, muzyków/grupy, postaci, zwierzaki, cokolwiek na co lubicie patrzeć i co Wam się podoba.
Może wtedy będzie więcej chętnych ;)

Wiem, że już był podobny post, ale wygasł dawno, do tego nie mogę go znaleźć, więc może od nowa? Co Wy na to?

Byłoby super jakbyście wklejali zrodło zdjęć tak, żeby nie trzeba było klikać (jak niżej napisałam).

Wpisujecie img (w kwadratowym nawiasie) link /img (w kwadratowym nawiasie). Lub tu u góry w edycji na obrazek (obok linka).

Tak wygląda jak wkleicie bez img: http://images2.fanpop.com/images/photos ... 00-222.jpg

A tak z: Obrazek
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Anonimowy

Re: Ludzie, zwierzaki, rzeczy, postaci, które Wam się podobają

Post autor: Anonimowy »

Wczoraj oglądałem jakieś wiadomości, w których pojawiła się pani prezes fundacji Dzika Ostoja. Jej uroda wydała mi się bardzo ciekawa. Uwaga! Próba wstawienia zdjęcia... Jest również kotek dla miłośników.
Obrazek
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: Ludzie, zwierzaki, rzeczy, postaci, które Wam się podobają

Post autor: AliceAce82 »

Dun Wodis pisze: 2 wrz 2018, 12:25 Wczoraj oglądałem jakieś wiadomości, w których pojawiła się pani prezes fundacji Dzika Ostoja. Jej uroda wydała mi się bardzo ciekawa. Uwaga! Próba wstawienia zdjęcia... Jest również kotek dla miłośników.
Fajnie, że się dołączyłeś do mojego niepopularnego pomyslu ;)

No to ja dodam jeszcze:
Obrazek
Kocham zimę i prawie każde jej zdjęcie.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
ODPOWIEDZ