Moja kontrowersja. :)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Moja kontrowersja. :)

Post autor: BardzoLittle »

Witajcie.
Jestem człowiekiem kontrowersyjnym i nie ukrywam że z takimi osobami nie wiele mam styczności. Moja kontrowersja polega na tym, że kocham Age Play(zabawa rolami, relacja klimatyczna), a dokładniej ABDL.

ABDL - Adult Baby Diapers Lover - Tak, właśnie. Dorosłe dziecko, lubiące pieluchy. Dla większości ludzi będzie to raczej powód aby ze mną nie rozmawiać, bo temat gorący i palący w tyłek. Zaznaczę z góry że nie ma to żadnego związku z pedofilią. :) Wszystko się zaczęło, że był to typowy fetysz, ale w pewnym momencie(w Polsce jakoś w 2012 to zauważyłem) pojawiło się sporo ludzi, którzy uznali to za hobby i odskocznię a niż fetysz i źródło podniecenia. Nie chcę aby to był taki typowy wątek, gdzie ja napiszę swoje, wy skomentujecie, bo wiele razy mi zarzucano że opisałem to co chciałem opisać i takie tam. Dlatego przedstawiłem wam teoretyczną podstawę, a jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć, to zachęcam do zadania pytania tutaj poniżej. Na każde pytanie odpowiem, żeby nie było, że coś pomijam. :)

Wygląda to absurdalnie, ale jest to kontrowersja, dziwactwo, jakaś alternatywa. https://www.youtube.com/watch?v=iA5OzZ4sSMQ
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
ODPOWIEDZ