Sposoby na nudę w domu

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Sposoby na nudę w domu

Post autor: Warszawianka40+ »

Co robicie gdy musicie siedzieć w domu?
Ja zwykle biegam całymi dniami po mieście załatwiając po kilka różnych spraw. Zamknięta w domu mam chęć chodzić po ścianach... Nawet na spacer do Łazienek nie można pójść bo zamknięte.
Ściągnęłam sobie aplikacje z ćwiczeniami żeby schudnąć i nie zardzewieć. Postanowiłam nauczyć się czegoś zupełnie nowego (głupich gier nie uznaję). Muszę umyć okna (ale tego starczy na krótko)...
A co Wy robicie? Co możecie poradzić?
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Sposoby na nudę w domu

Post autor: Nautilus1992 »

Gram w głupie gry, oglądam filmiki na YT, słucham muzyki, ćwiczę, tańczę, czytam, sprzątam w pokoju i na podwórku, majsterkuję, no i odpoczywam. Mam jeszcze cały sezon South Parku do obejrzenia i kilka gier do spróbowania. Robię wszystko, co mi przyjdzie do głowy, więc brak zajęcia mi nie grozi.

Ja z kolei nie trawię oglądania telewizji.
Adriano
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 24 sty 2020, 01:21

Re: Sposoby na nudę w domu

Post autor: Adriano »

Odrabiam polski, zwykle nie przejmują mnie inne rzeczy do robienia bo zajmuje mi to większość dnia ;)
,,Skoro miłość to uczucie wyjątkowe, to czemu jest takie pospolite?"
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Sposoby na nudę w domu

Post autor: Nightmarine »

Robię to samo co zawsze. Gram w mądre gry, czytam, oglądam seriale, filmy, kanały kryminalne na youtube, uczę się języków. Siedzenie w domu mi pasuje.
???
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Sposoby na nudę w domu

Post autor: CaptainPlanet »

Osobiście nie pamiętam kiedy ostatni raz się nudziłam. Raczej brakuje mi czasu żeby ogarnąć wszystko co bym chciała. Jest tyle książek, filmów, gier i na konsole i planszowych, nauka języków, jakieś ciekawostki ze świata i branżowe do ogarnięcia. A teraz parki/lasy otwarte, pogoda piękna, czego chcieć więcej? :rozowe:
larhub
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:21
Lokalizacja: 80km na wschód od Warszawy

Re: Sposoby na nudę w domu

Post autor: larhub »

Chyba motywacji i delikatnego kopniaka w tyłek aby się ruszyć :P
Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Sposoby na nudę w domu

Post autor: CaptainPlanet »

Oj tam, oj tam super pogoda winna robić za motywację (może akurat nie dziś ;p) plus po lesie można chodzić bez maseczki ;) Problemem będzie raczej powrót do normalności, aktualnie pracuję głównie z domu i w biurze jestem 1-2 dni w tygodniu jak to dłużej potrwa to się człowiek rozbestwi :diabel: :aniol:
ODPOWIEDZ