Lubicie gry?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
MintAnnDroid
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2021, 00:26

Re: Lubicie gry?

Post autor: MintAnnDroid »

Ze względu na brak sprzętu (mój komputer jest już tak stary, że to cud że jeszcze się włącza. Choć i tak już protestuje - czeka na wymianę) osobiście nie gram (poza pasjansem z nudów i Among Us raz kiedyś). Co jest chyba dobre, bo nie starczyłoby mi wypłaty i czasu, jakbym miała kupić wszystkie gry, które bym chciała. xD

Na razie pozostają mi let's playe na youtube i twitchu, co jest też świetną rozrywką. :D
Awatar użytkownika
EineKleineNachtmusik
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 5 sty 2021, 21:54

Re: Lubicie gry?

Post autor: EineKleineNachtmusik »

Grać już nie lubię, ale jestem uzależniony.
Staram się jednak ograniczyć do pół godziny dziennie albo połączyć tak, bym grał i jednocześnie coś innego robił.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lubicie gry?

Post autor: Dolly »

Od pewnego czasu jedyne, w co gram, to pokewalki.
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Lubicie gry?

Post autor: wakahisa »

EineKleineNachtmusik pisze: 29 mar 2021, 13:12 Grać już nie lubię, ale jestem uzależniony.
Staram się jednak ograniczyć do pół godziny dziennie albo połączyć tak, bym grał i jednocześnie coś innego robił.
Mógłbyś rozwinąć temat? Dla wielu uzależnienie jest jednak połączone z przyjemnością. Dlatego intryguje mnie stwierdzenie, że jesteś świadomy uzależnienia i jednocześnie piszesz ''nie lubię''.
Zastanawia mnie czy ja nigdy po prostu nie byłam uzależniona od grania czy po prostu ''wyrosłam z tego'' w domyśle - pozwoliłam jednak przestać rządzić sobą grom, bo nagle wpadłam w wir innych obowiązków?
Dodam, że dla mnie kiedyś normalne było uzależnienie kontaktów i spotkań od grania, bo granie było dla mnie po prostu ważniejsze. Grałam po kilka, a w weekendy nawet po kilkanaście godzin dziennie. Jednak kiedy doszła praca - z komputerem dodatkowo, to jakoś naturalnie przestałam grać, a kiedy doszły studia, to już w ogóle nie miałam czasu, bo oczywiście dochodzą jeszcze obowiązki domowe. 8 godzin dziennie w pracy przed komputerem dodatkowo sprawia, że pragnę dni, kiedy mogę po prostu w ogóle go nie włączać, bo mi obrzydł do granic możliwości (seriali i filmów przez to też nie oglądam).
Awatar użytkownika
Grimm
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2021, 23:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Lubicie gry?

Post autor: Grimm »

Ja uwielbiam grać w Euro Truck Simulator 2 🙂 Może tu na forum też są wielbiciele tej gry?
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Lubicie gry?

Post autor: Mikenoge »

Grimm pisze: 17 lip 2021, 17:49 Ja uwielbiam grać w Euro Truck Simulator 2 🙂 Może tu na forum też są wielbiciele tej gry?
Lubię pooglądać, ale sam nie grałem bo nie mam.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Lubicie gry?

Post autor: Ewa_EDC »

W tej chwili wsiąkłam w Red dead redemption online, ktoś chętny żeby spotkać się w Valentine?
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Lubicie gry?

Post autor: Smerfetka »

Ja lubie,ale mój komputer to ziemniak xd. Dobrze że odpala mi Tomb ridera, i far cry 3. Bo już najnowsze simsy to mi klatkuje xD.
ODPOWIEDZ