Aseksualny nastolatek

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Kamilsui
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 19:53
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Aseksualny nastolatek

Post autor: Kamilsui »

Już nieaktualne, pogodziłem się z rozstaniem
Ostatnio zmieniony 13 lis 2020, 13:02 przez Kamilsui, łącznie zmieniany 1 raz.
Hej, jeśli Cię to ciekawi: jestem chłopakiem, 18, a także askiem homo-demi-rom, lubię czytać, pograć w tytuły single player oraz czasem spotkać się z osobami z Gdańska. Na Insta jestem aktywniejszy - kamilsui; jeśli również jesteś Asem i chcesz się poznać, to rozpocznij proponując ciASto ;)
Daria
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2020, 22:32

Re: Aseksualny nastolatek

Post autor: Daria »

Czytam to i jest mi przykro, że się z nim nie dogadałeś. Też jestem nastolatką i też mam nadziej spotkać kiedyś osobę, której nie będzie przeszkadzało jaka jestem, może nawet będzie czuła to samo... Przesyłam dużo miłości i wsparcia, mam nadzieje, że znajdziesz osobę której szukasz.
myqolis
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 20:13

Re: Aseksualny nastolatek

Post autor: myqolis »

Też mam 17 lat rocznikowo i bardzo rozumiem sytuację. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto Ciebie zaakceptuje takim jakim jesteś, kto zobaczy w Tobie TĄ właściwą osobę. Btw jestem z okolic Gdańska, więc jeśli masz ochotę możemy pogadać czy coś, mój FB: Ania Nehring
Kamilsui
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 19:53
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Aseksualny nastolatek

Post autor: Kamilsui »

Dziękuję Dario za wsparcie. Podobno marzenia się spełniają
Dziękuję Ci Aniu za zrozumienie. Jestem nieśmiały, ale może odważę się napisać
Hej, jeśli Cię to ciekawi: jestem chłopakiem, 18, a także askiem homo-demi-rom, lubię czytać, pograć w tytuły single player oraz czasem spotkać się z osobami z Gdańska. Na Insta jestem aktywniejszy - kamilsui; jeśli również jesteś Asem i chcesz się poznać, to rozpocznij proponując ciASto ;)
ODPOWIEDZ