COVID-19

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: COVID-19

Post autor: Heremis87 »

Dolly pisze: 14 sie 2021, 11:49 Przepraszam bardzo, ale kto jeszcze wierzy w tę cała plandemię, to musi mieć naprawdę solidnie wyprany mózg. Tylko i wyłącznie ludzie zahipnotyzowani propagandą albo przekupieni przez rząd i ich ludzi jeszcze podtrzymują to globalne kłamstwo, mimo setek dowodów podważających zagrożenie ze strony koronki. No bo tak:
Zgadzam się z Tobą, nie znam nikogo ze znajomych kto zmarłby na wirusa, ale coraz więcej słysze o powikłaniach po szczepieniach. Sam odmawaiam udziału w tym całym szczepieniu. Pomijając to co napisałeś, napiszę od siebie, po prostu nie ufam rządzącym. Oni nigdy nic nie robią dla naszego dobra, poza tym nikt nie bierze za to odpowiedzialnośc, nikt nie wie jakie będa długotrwałe skutki szczepień, a pewnie będą one cykliczne. Gdyby nie zmiana definicji pandemii przez WHO nie byłoby żadnej pandemii.
Sam w pracy nie nosiłem maseczki, a pracuję jako pracownik ręcznego oczyszczania miasta, i codziennie zbieram po kilkanaście albo więcej maseczek, przez moje ręce i miotłe przewijają się całe hordy bakterii i wirusów i jakoś nie pochorowałem się. Rąk nie dezynfekuje, wystarczy dobrze umyć w ciepłej wodzie z mydłem. Nie można dać się zwariować.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ