Myśli o śmierci

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Anonimowy

Re: Myśli o śmierci

Post autor: Anonimowy »

Zrób sobie głodówkę. Tydzień na początek. Zrzucisz trochę wagi. Oczyścisz umysł. Trochę się w głowie poukłada. Ręczę, że przez ten czas doświadczysz aseksualizmu. Potem może być gorzej, bo będzie więcej testosteronu. Mniej aromatazy. Ale w głowie już będzie porządek.
mizogin
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 7 maja 2017, 15:15

Re: Myśli o śmierci

Post autor: mizogin »

Mogę być antyseksualny i w zasadzie jestem antyseksualny. Tyle, że będzię się to spotykać ze społecznym ostracyzmem, wszak dzisiejsze społeczeństwa zachodnie stawiają seks na piedestale. Podobno nie uprawianie seksu jest niezdrowe, ale g...o mnie to obchodzi wolę przedwcześnie umrzeć niż prowadzić długi i żałosny styl życia taki jak wszyscy.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Myśli o śmierci

Post autor: Mikenoge »

mizogin pisze: 14 wrz 2021, 19:23 Mogę być antyseksualny i w zasadzie jestem antyseksualny. Tyle, że będzię się to spotykać ze społecznym ostracyzmem, wszak dzisiejsze społeczeństwa zachodnie stawiają seks na piedestale. Podobno nie uprawianie seksu jest niezdrowe, ale g...o mnie to obchodzi wolę przedwcześnie umrzeć niż prowadzić długi i żałosny styl życia taki jak wszyscy.
Co kogo obchodzi społeczeństwo i co kto myśli. Osoby niebinarne, osoby homoseksualne, nie lubiące małych dzieci, piesków, nie szczepiące się też spotyka czasami ostracyzm. A mimo to dumnie podkreślają kim są i czego nie lubią bo grunt to wiedzieć kim się jest i się tego nie obawiać podkreślać. Antyseksualność jest nie bardzo gardzoną cechą w porównaniu do tych powyższych. Masz jakieś dziwne wyobrażenia albo toksyczne stereotypowe środowisko. Środowisko można i należy zmieniać jak jest trujące, a opinią innych się nie przejmować. Ja bym sobie na twoim miejscu kupił albo zrobił przypinkę: anty-sex i dumnie ją nosił.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
mizogin
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 7 maja 2017, 15:15

Re: Myśli o śmierci

Post autor: mizogin »

Właśnie te osoby, które tak wychwalają homoseksualistów to oni są dziś najbardziej nietolerancyjni. Seks jest dla nich obsesją i nie potrafią wyobrazić sobie, że są ludzie, którzy nie uprawiają seksu. Nie należę do żadnej ze stron konfliktu jednak podzielam większość poglądów tej strony konserwatywnej.
Awatar użytkownika
Pestka
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 5 sty 2007, 21:44

Re: Myśli o śmierci

Post autor: Pestka »

Mnie się wydaje, że jest cała masa ludzi, którzy nie uprawiają seksu. Rzesze rozwodników, kawalerów, panien, wdowców i jeszcze więcej rozwodników. A założę się, że i w małżeństwach różnie bywa. Pewnie, że są single, którzy używają życia i szaleją przy każdej okazji. Ale ludzie z klatki to nie ci sami co w serialach.
Zatem to, że ktoś trzyma się od łóżkowych spraw z daleka nie powinno nikogo szokować.
Herbacianka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2020, 19:53

Re: Myśli o śmierci

Post autor: Herbacianka »

mizogin pisze: 15 wrz 2021, 16:30 Właśnie te osoby, które tak wychwalają homoseksualistów to oni są dziś najbardziej nietolerancyjni. Seks jest dla nich obsesją i nie potrafią wyobrazić sobie, że są ludzie, którzy nie uprawiają seksu. Nie należę do żadnej ze stron konfliktu jednak podzielam większość poglądów tej strony konserwatywnej.

Nie wiesz, co myślą inni, zazwyczaj mają Cię w du...szy. Dostrzegam parę problemów. Polecałabym się udać do psychiatry. Możesz iść bez skierowania.
ODPOWIEDZ