Gilda w grze

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Gilda w grze

Post autor: kikox »

chcę załóżmy Gildę w jakiejś grze proponuję mmorpg tylko nie wiem jakie
msv

Re: Gilda w grze

Post autor: msv »

Od siebie proponuję Plemiona, jeśli jeszcze ktoś w to gra, pamięta lub nie, choć to MMOSG. Niedawno ruszyło moje plemię na świecie 161, bo na poprzednich już nic nie ugramy, tak więc zapraszam zainteresowanych (na pw, wyślę zaproszenie, które pozwoli się zrespić blisko mojej wioski, a nie na drugim końcu mapy). Albo może Lineage II? RuneScape?
noguris

Re: Gilda w grze

Post autor: noguris »

kikox pisze: 8 lut 2021, 19:14 chcę załóżmy Gildę w jakiejś grze proponuję mmorpg tylko nie wiem jakie
Wpadnij na serwer na discordzie, jeśli tam jeszcze nie jesteś (link w dziale Spotkajmy się). Tam będzie łatwiej coś zorganizować. Już nawet podjęto jakieś próby z tego co widziałem, ale na razie wszyscy zajęci.
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Gilda w grze

Post autor: wakahisa »

No, ja to bym sobie pograła w coś po licencjacie większą grupką. MMORPG gituwa, ale ja bym chciała w hunt: showdown, czasy nerdzenia w gierki, w tym l4d były dla mnie najlepszym co mnie spotkało.
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Gilda w grze

Post autor: Aoede »

A może chciałby ktoś pograć razem w Valheim? Wybudować wspólnie wioskę na serwerze, eksplorować drakkarem świat Wikingów :D
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Gilda w grze

Post autor: Ewa_EDC »

Ja się proponuję gdyby ktoś chciał się spotkać w RDR online. Wiem że dla wielu ludzi ta gra jest już martwa, ale nadal świetnie relaksuje po ciężkim dniu pracy
clarity
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 24 lip 2022, 05:50

Re: Gilda w grze

Post autor: clarity »

msv pisze: 8 lut 2021, 20:44 Od siebie proponuję Plemiona, jeśli jeszcze ktoś w to gra, pamięta lub nie, choć to MMOSG. Niedawno ruszyło moje plemię na świecie 161, bo na poprzednich już nic nie ugramy, tak więc zapraszam zainteresowanych (na pw, wyślę zaproszenie, które pozwoli się zrespić blisko mojej wioski, a nie na drugim końcu mapy). Albo może Lineage II? RuneScape?
Trochę odkop, ale ja gram w Plemiona :)
Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi.
ODPOWIEDZ