kim jestem?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
justa
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2021, 09:13
Lokalizacja: lublin -warszawa

kim jestem?

Post autor: justa »

jak pogodzić się z tym kim jestem.
dotarła do mnie prawda tydzień temu ,za dużo wolnego czasu..urlop:), zaczęłam szukać ,po nawracającym dołowaniu się ze całe życie będę sama, bo nie umiem się do nikogo zbliżyć .poradźcie jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości ,mam już 37 lat, wcześniej unikałam kontaktu z innymi ludźmi, bałam się ze pomyślą ze jestem homo, lub nie normalna, bo ile razy można ściemniać gdy nadal nikogo nie mam, a kobiety nigdy mnie nie pociągały.miałam w swoim życiu epizody z mężczyzna, ale to było wręcz zmuszanie się , a nie radość z bycia z drugim człowiekiem,
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: kim jestem?

Post autor: konijn »

Bycie asem to nie koniec świata a niektórzy mówią, że jest cała lista zalet. Poza tym to tylko mały wycinek człowieka, ja sobie myślę, że ważniejsze są charakter, osobowość i wnętrze.
Masz tylko 37, a na tym forum zawiązało się sporo par, także wśród osób, które myślały, że już nigdy nie spotkają nikogo, także uszy do góry :)
MaxMad
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2021, 15:52

Re: kim jestem?

Post autor: MaxMad »

Bycie asem chyba nie oznacza że automatycznie unika się kontaktu z innymi ludźmi :shock: Aseksualność to Twoja orientacja i tyle. Może masz fobie społeczną albo jakies inne lęki w kontaktach?
W ogóle to dziwnych ludzi musiałaś spotykać jeśli bałaś się przed nimi mówić, że nikogo nie masz. Bo co to obchodzi innych ludzi czy ma się kogoś czy nie? Jesteś kimś więcej niż jednostką w związku z jakąś tam drugą osobą. Jak ktoś się tylko na tym skupia albo o to czepia to on ma problem.
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: kim jestem?

Post autor: AlterEcho »

Nie wiesz, czy już zawsze będziesz sama. Ludzie się spotykają w różnym wieku. Trzeba się trochę otworzyć na innych i fajnie, że jesteś na forum. Ja mam 42 lata i mam nadzieję, że kogoś dla siebie jeszcze spotkam. Niestety w moim przypadku niestandardowość w sferze seksualnej nie jest jedyna trudnością, ale i tak staram się myśleć, że trafię na kogoś podobnego do siebie. W końcu.. trafiałam już. Ale błędy się popełniało.
ODPOWIEDZ