Jakie macie pasje?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Pasje

Post autor: Layla »

dimgraf pisze: Layla bardzo ładne jak będę miał komu sprawić taki prezent to szykuj się na zamówienie:D
To zamów pół roku wcześniej, bo koraliki trzeba ściągać z Niemiec, bo tutaj takich nigdzie nie widziałam :P No i zanim się za to zabiorę... Chociaż naszyjnik z ostatniego zdjęcia łatwo zrobić :D
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Pasje

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Layla pisze:
dimgraf pisze: Layla bardzo ładne jak będę miał komu sprawić taki prezent to szykuj się na zamówienie:D
To zamów pół roku wcześniej, bo koraliki trzeba ściągać z Niemiec, bo tutaj takich nigdzie nie widziałam :P No i zanim się za to zabiorę... Chociaż naszyjnik z ostatniego zdjęcia łatwo zrobić :D
Layla, bardzo ładne te Twoje precjoza. :)

A Dimgrafowi to już powinnaś robić projekt obrączek ślubnych, kiedyś się przydadzą. :P
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Pasje

Post autor: Layla »

wyrwana_z_kontekstu pisze: Layla, bardzo ładne te Twoje precjoza. :)
Dziękuję :) Co prawda nie lubię robić pierścionków, ale zabrałam się za pierścień Szeherezady. Pięknie brzmi, pięknie wygląda, ciężko go zrobić :P Wstawię fotkę jak skończę :)

Skończyłam :D

Obrazek
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Pasje

Post autor: Cortes »

Od dziecka fascynuje mnie historia oraz astronomia. Do zgłębiania historii zachęcił mnie mój ojciec, który także się nią interesuje. Astronomia, to mój własny pomysł :) Ostatnio kupiłem nawet dosyć dobry teleskop, dlatego często przesiaduję w nocy przed domem i patrzę w niebo.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pasje

Post autor: zazu24 »

Tak a propos pasji - nie wybiera się może ktoś na Top Gear Live 21 września do Warszawki ? :mrgreen:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Pasje

Post autor: Czejenka »

Ja nie, byłam na Vervie 2 lata temu, kiedy nie było takich kosmicznych biletów ;)
Ale widziałam dzis w tv reklamę konkursu, w którym mozna wygrac na to wejściówki z tekstem - "wygraj bilety na wydarzenie, którego jeszcze nie było". A po co mi bilety na coś, co już było, np. miesiąc temu? :mrgreen:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pasje

Post autor: dimgraf »

Ja bym się wybrał ale już budżet w tym roku zbyt nadszarpnąłem, a jak wspomnieliście to i bilety do tanich nie należą :(
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
misiazmij
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2013, 08:50

Re: Pasje

Post autor: misiazmij »

A moją pasją są stare gramofony pamiętające poprzedni system i słuchanie winyli ;) Najnowszy nabytek :mrgreen: http://alegratka.pl/ogloszenie/gramofon ... 981d7a0179
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: dziwożona »

Zazu, uwielbiam tych oszołomów z TG, ale nie mam, niestety, ani czasu, ani kasy :/
Zadziwiasz mnie nieustannie.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pasje

Post autor: zazu24 »

dziwożona pisze:Zazu, uwielbiam tych oszołomów z TG, ale nie mam, niestety, ani czasu, ani kasy :/
Zadziwiasz mnie nieustannie.
Jak już mówiłaś, pokrewne duszyczki zawsze się znajdą! Dodatkowo kształcę się mocno farmaceutycznie, także i zawód ten sam. Zaczynam mieć ciche, cichutkie przeczucie, że Dziwożona jest mną :mrgreen:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: dziwożona »

Dla Ciebie zmienię płeć. I Ci się oświadczę :)

Nigdy nie byłaś nauczycielką języka polskiego. Mam również studia doktoranckie z teologii. I podyplomowe z bibliotekarstwa. I mam nadwagę. I jestem niemłoda. I przyciągam dziwnych facetów. I lubię być kurą domową. Uczyłam się bezskutecznie hiszpańskiego i angielskiego. Jestem matolicą. Nie lubię ciepłych krajów. Lubię statki i latarnie morskie. Kocham rower i pływanie. Jestem bibliofilem. A moim fetyszem są rozmowy. I był czas, że kochałam S. Snape'a. I uwielbiam się focić. Mam dwa koty i marze o psie. To nas różni :)

A może jesteś mną piętnaście lat temu?

Uwielbiam pasjami Florence i Of Monster and Man.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pasje

Post autor: zazu24 »

Nie byłam nauczycielką, ale moi rodzice są oboje nauczycielami, także doskonale wiem, gdzie boli. I też długo miałam nadwagę, całe lata z nią walczyłam (ciągle walczę?). Jestem nie najstarsza, ale są młodsi. Często mam słomiany zapał, nie tylko, jeśli chodzi o naukę języków obcych, ale też wszystkie inne aspekty życia. Mam gamoniowatego psa, goldena.
A co do podobieństw: Też kocham rower i ostatnio ostro 'zmieniam swoje życie z Ewą Chodakowską'.
Aha, i nigdy nie przestałam kochać profesora Snape'a.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: dziwożona »

Jesteś Snajperką? O_O
Pójdź w me ramiona!
A znasz forum Mirriel albo SS&HG?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pasje

Post autor: zazu24 »

Mirriel jak najbardziej :mrgreen: co prawda nie zaglądam tam regularnie, ale od czasu do czasu jakiś FF przeczytam. Za to wątek Snape - Granger jakoś nigdy mi nie leżał i raczej omijam ;]

A znasz stronę Loch Snape'a i tamtejsze FF? Teraz coś się stało i nie mogę wejść na stronkę, po tej zmianie serwera ...
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2013, 22:28 przez zazu24, łącznie zmieniany 1 raz.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: dziwożona »

"Porzućcie wszelką nadzieję wszyscy, którzy tu wchodzicie."
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ