Jakie macie pasje?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
yamahashi
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:53

Re: Pasje

Post autor: yamahashi »

Kot to mój motorek :lol: Musze być dla niego czuły, żeby fochów nie strzelał dlatego mówie do niego kotku :wink: A tak na poważnie to dlatego kot, bo ten model to Thundercat i po przetłumaczeniu wychodzi na to, że to grzmiący kot :mrgreen:
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: Heremis87 »

Historia starożytna, chrześcijańska gnoza, klimaty fantasy i moja mała twórczość w plastelinie i od niedawna w modelinie: http://clisson.digart.pl/digarty/
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
martamm
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2014, 17:31

Re: Pasje

Post autor: martamm »

Motoryzacjaa <3
Awatar użytkownika
Liriel
mASełko
Posty: 136
Rejestracja: 17 maja 2014, 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Pasje

Post autor: Liriel »

Nauka szeroko pojęta. Serio ;) A tak bardziej szczegółowo...
Historia, języki obce, prawo, literatura.
Z innych - manga i anime, gry komputerowe, chociaż to straszny pożeracz czasu.
Dietetyka.
I sport, tak dla zdrówka.
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Pasje

Post autor: snowleo »

Nauka..., poszerzanie horyzontów, fizyka kwantowa w zastosowaniach, teoria Orgonu i radioniki (trudna sprawa wykraczająca poza standardową naukę), rękodzieło, fotografia (niegdyś konkursy fotograficzne i plastyczne z wygranymi na koncie)... matematyka (ale tylko jako pretekst do pracy z młodzieżą). Kocham rośliny, koty i konie. Marzy mi się praca w stadninie.
Czasem lubię porysować,ale nie zawsze wychodzi.
Obrazek
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Pasje

Post autor: zewsząd i znikąd »

Mam wiele zainteresowań, ale z takich rzadko spotykanych: skocznie narciarskie (skoczniołazostwo czyli wspinaczka skoczniowa, skocznioznawstwo). Nawet założyłam tu wątek na ich temat.
altima
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2021, 04:24

Jakie macie pasje?

Post autor: altima »

Ja to ogólnie strasznie jaram się autami. Na całym podwórku mam pełno części do aut, kilka przyczepek samochodowych domowej roboty, ostatnio stałem się też posiadaczem grilla do Forda Mustanga. Niestety trochę połamany, ale i tak pięknie się prezentuje w kolekcji.
A jak tam u Was z pasjami?
Dariusz
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 21 lis 2021, 22:50

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Dariusz »

Motoryzacja (pasja i praca jednocześnie), sztuki walki, narty.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Mikenoge »

Ponieważ szybko się gubię czy pisałem czy nie to napiszę najwyżej będzie dla nowych którzy nie czytają wstecz:
elektronika analogowa, obsługa sprzętu nagłaśniającego na wydarzeniach, prowadzenie imprez i tym podobne - niestety nie realizuję tych pasji od czasów szkoły podstawowej, gdzie naprawdę eskalowały u mnie.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Ewa_EDC »

Trochę tego było. W liceum lubiłam pisać opowiadania, zawszę lubiłam rysować co przekształciło się w narysowanie kilku komiksów. Teraz szyję lalki i mam ochotę nauczyć się filcowania igłą
Libra

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Libra »

Ewa_EDC pisze: 1 gru 2021, 10:13 Teraz szyję lalki i mam ochotę nauczyć się filcowania igłą
ooo, robiłam filcowane figurki. Jak człowiek wjedzie sobie w palec tą 12 cm igłą z zadziorami, coś pięknego ;p A jak się goi długo.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Ewa_EDC »

Libra pisze: 1 gru 2021, 10:38
Ewa_EDC pisze: 1 gru 2021, 10:13 Teraz szyję lalki i mam ochotę nauczyć się filcowania igłą
ooo, robiłam filcowane figurki. Jak człowiek wjedzie sobie w palec tą 12 cm igłą z zadziorami, coś pięknego ;p A jak się goi długo.
:lol: regularnie kłuje się w palce. Tydzień temu zadziwiłam koleżankę w pracy zakręcając gołą ręką gorący zawór od żelazka. Igły do filcowania jeszcze nie miałam okazji poczuć na skórze. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie :D
Libra

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Libra »

Przez te zadziory, które służą do lepszego filcowania wełny, ona szarpie tkanki. T cała tajemnica bólu i długiego gojenia, heh.

Niemniej zajęcie wciągajace i relaksujące, aż spróbuję sobie ukłuć jakaś mysz.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Ewa_EDC »

Libra pisze: 2 gru 2021, 22:01 Przez te zadziory, które służą do lepszego filcowania wełny, ona szarpie tkanki. T cała tajemnica bólu i długiego gojenia, heh.

Niemniej zajęcie wciągajace i relaksujące, aż spróbuję sobie ukłuć jakaś mysz.
Znając życie i moje zdolności do robienia sobie krzywdy napewno nie skończy się na jednym plastetku.
Jakiś czas temu widziałam gdzieś ruchome, filcowane na drucie figurki. Chcę czegoś takiego spróbować.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Heremis87 »

Doszło jeszcze gotowanie i pieczenie, robienie zdjęć florze i faunie, poza tym dietetyka, zielarstwo, w ogóle alternatywne metody leczenia w tym nauki ajurwedy i medycyny chińskiej.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ