Jakie macie pasje?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Pasje

Post autor: clouds clear »

Macie jakieś pasje? Sport, sztuka,a może coś zupełnie niespotykanego? :D :D
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Pasje

Post autor: magellan »

"krotko i bez bolu": elektronika (cos elektronicznego wymyslac i lutowac), muzyka(muzykowanie). :wink:

magellan :)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Pasje

Post autor: Kuba »

Moja nowa pasja to bieganie dlugodystansowe. Zaczęło się skromnie półtora roku temu od chęci poprawienia lini. Teraz już wiem że stało się to dla mnie nałogiem. Gdy przychodzą dni gdzie niema czasu na bieg lub pogoda nato nie pozwala dostaje drobnej depresji i nic mi się niechce. No i pozatym zauwazyłem ze ból mięśni sprawia mi przyjemność (może kretynizm :lol: ale tak jest).

Mojim planem jest poświęcenie następnego roku na amatorski trening tak aby wystartować w nowojorskim maratonie... i go wygrać! :lol: albo przynajmniej dobiegnąć do mety. :wink:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Pasje

Post autor: kot »

Moja pasja to historia i turystyka - często jeżdżę na wschód lubie zwłaszcza Ukrainę . :shock: :) :D . Bywałem w Kijowie Zaporozu , Tarnopolu i Lwowie. Nie wiem czego lubię ten kraj. Ale moja największa pasja to picie piwa Zywiec za 3,10 złotych z mojego osiedlowego sklepiku (troche w nim drogo , ale da sie przeżyć). Pozdrowienia :lol: :lol: :aniol: :evil: :x :?
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Pasje

Post autor: Ardelia »

kot pisze:Moja pasja to historia i turystyka - często jeżdżę na wschód lubie zwłaszcza Ukrainę . :shock: :) :D . ...Nie wiem czego lubię ten kraj.
moze to pozny efekt czytania trylogii Sienkiewicza? :D

@pasje: czekolada, koty, fantastyka, stroje dawnych wiekow...
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Pasje

Post autor: ewutek »

Ardelia pisze:@pasje: czekolada, koty, fantastyka, stroje dawnych wiekow...
Gorzka czekolada, słodziutka kawa (ze śmietanką) tudzież grzanki z oscypkiem polane piekielnie ostrym keczapem.
Uważam, że to najważniejsza składowa moich zainteresowań, ponieważ dzień w dzień z uporem maniaka myślami oscyluję wokół tych trzech produktów :lol:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Pasje

Post autor: Ardelia »

ewutek pisze:Gorzka czekolada, słodziutka kawa (ze śmietanką) tudzież grzanki z oscypkiem polane piekielnie ostrym keczapem.
:shock: od razu dodaje do moich pasji. :D (minus keczap)
moze po prostu powinnam napisac: lakocie, o. :lol: zarlok ze mnie straszny...tylko niech kto inny gotuje. :mrgreen: *krolewskie widzimisie*

apropos kawy, polecam kawe "Borgia" podawana w restauracji na Wawelu. uwaga, to bardzo grzeszny trunek... :lol:
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Pasje

Post autor: kot »

Ardelia pisze:
kot pisze:Moja pasja to historia i turystyka - często jeżdżę na wschód lubie zwłaszcza Ukrainę . :shock: :) :D . ...Nie wiem czego lubię ten kraj.
moze to pozny efekt czytania trylogii Sienkiewicza? :D

@pasje: czekolada, koty, fantastyka, stroje dawnych wiekow...
Całkiem możliwe , tylko dlaczego mnie ta "miłość" do wschodu wzieła dopiero po 30 to nie wiem :lol: . Wczesniej to wolałem wyjazdy na zachód , ale one mnie znudziły . Jeśli chodzi o trylogie a konkretnie "Ogniem i Mieczem"to zwiedziłem zamek w Kamieńcu Podolskim" , oraz zamek w Zbarażu . Więc coś musi byc w tym co napisałaś .
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Pasje

Post autor: clouds clear »

A widzial ktos moze zamek Krzyżtopór?

http://www.republika.pl/podroze2000/krzyz.htm
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Pasje

Post autor: kot »

clouds clear pisze:A widzial ktos moze zamek Krzyżtopór?

http://www.republika.pl/podroze2000/krzyz.htm
Wcześniej nie wiedziałem , ze coś takiego istnieje :shock: No ale dzięki Tobie sie dowiedziałem . Bardzo fajnie ten zamek wygląda bardzo lubię takie miejsca wywarł on na mnie duże wrażenie . :) :) :) . Może na wakacje sie wybiorę na Wyżynę Sandomierską i zwiedzę tą okazałą budowlę . :D :D :D Ciasteczko dla ciebie :ciasto:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Pasje

Post autor: clouds clear »

Hehe, dziękuje bardzo :D Fantastyczne miejsce , naprawdę polecam.Niesamowity klimat :D
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Pasje

Post autor: ewutek »

Tu jest link do oficjalnej strony Zamku Krzyżtopór (: Fajne imprezy tam urządzają. Może w przyszłym roku wybiorę się na turniej rycerski.

Wracając do zainteresowań. Ciekawią mnie architektoniczne konstrukcje budowlane oparte na koncepcji Buckminstera Fullera, a także (to najnowsze moje "odkrycie") kopuły monolityczne bliższe geometrycznemu ideałowi niż fullerowskie. Chciałabym kiedyś wybudować sobie taką chaciendę i w niej zamieszkać. W USA tego typu "nowatorskie" budowle są coraz bardziej popularne... ale w gruncie rzeczy wystarczy pomyśleć, że to nic innego tylko powrót człowieka do korzeni :lol:

A tu próbka tego o czym mówię: 1 i 2.
peter81
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 17:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pasje

Post autor: peter81 »

@ ewutek

Te 2 ostatnie linki się nie otwierają :(

Co do moich zainteresowań: muzyka (gł. metal), literatura, języki (angielski i hiszpański).
Awatar użytkownika
Dita
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 18 gru 2006, 18:20
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: Dita »

Moje zainterresowania to przed wszystkim książki, książki i jeszcze raz książki. W styczniu teg roku (2006) postwiłam sobie zadanie przeczytać 100 książek do końca roku. Wyrobiłam się i jeszcze nadwyżkę udało mi się małą nadwyżkę zrobić. Już zafundowałam sobie z tej okazji prezent, a co ? :)

Kotku, a jak tam przy przekraczaniu granic? Wyciagają celnicy łapkę i pocierają paluszki? :wink:
To życie jakby nigdy się nie wydarzyło...
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Pasje

Post autor: kot »

Dita pisze:Moje zainterresowania to przed wszystkim książki, książki i jeszcze raz książki. W styczniu teg roku (2006) postwiłam sobie zadanie przeczytać 100 książek do końca roku. Wyrobiłam się i jeszcze nadwyżkę udało mi się małą nadwyżkę zrobić. Już zafundowałam sobie z tej okazji prezent, a co ? :)

Kotku, a jak tam przy przekraczaniu granic? Wyciagają celnicy łapkę i pocierają paluszki? :wink:
Cześć Dita :wink:
Jeśli chodzi o granice to przekraczałem ja autokarem ukraińskim (taka linia Przemyśl- Lwów). Wiec ewentualne "rozliczenia finansowe" dokonywał kierowca . :D :D :xmrgreen: \Jescze przed wprowadzeniem wiz dla obywateli Ukrainy kwitł na granicy przemyt , to dopiero było przeżycie przekroczenie granicy polsko - ukrainskiej . :mrgreen:

Tak przy okazji przeczytanie 100 książek to dopiero wyczyn . :) Ja to ksiazki czytam raczej rzadko , chociaz pare musiałem przeczytać . :xmrgreen: ze wzgledu na szkołę .
Pozdrowienia .
Tomek
ODPOWIEDZ