Youtube

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Youtube

Post autor: Dolly »

Czy oglądaliście na YT filmiki na temat aseksualizmu? Ja osobiście oglądałam tylko takie po angielsku.Na przykład te na kanale Psych2Go. To taki typowo psychologiczny kanał, ale jest tam również o mniejszościach seksualnych, również o Asach. Nap przykład to: :
Takija94
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2021, 22:32

Re: Youtube

Post autor: Takija94 »

Jest taki kanał z Polski . Coś tam pod ziemią i tam była poruszana naszą kwestią. Prowadzący był merytoryczny i zainteresowanym tematyka więc odsyłam do polskiego yt ;)
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Youtube

Post autor: bartulo999 »

Takija94 pisze: 26 wrz 2021, 22:56 Jest taki kanał z Polski . Coś tam pod ziemią i tam była poruszana naszą kwestią. Prowadzący był merytoryczny i zainteresowanym tematyka więc odsyłam do polskiego yt ;)
"7 metrów pod ziemią" tak ściśle mówiąc. Nie oglądałem wszystkich materiałów aczkolwiek niektóre z nich są warte tych 20-30min gdyż są prowadzone w merytoryczny sposób😉
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Youtube

Post autor: Ewa_EDC »

"Nie wiem ale się dowiem" chyba też ma filmik na temat.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Youtube

Post autor: Dolly »

Polecam obejrzeć ten krótki animowany filmik :
CzarneOko
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2023, 15:45

Re: Youtube

Post autor: CzarneOko »

Jeśli chodzi o tłumaczeni, czym jest zarówno aseksualność, jak i aromantyczność, polecam ten filmik. Bardzo pozytywny, z humorem i jasno tłumaczący.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Youtube

Post autor: Dolly »

następny fajny filmik o aseksualności:
ODPOWIEDZ