Sandman

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Sandman

Post autor: Ewa_EDC »

Jestem w niebowzięta bo właśnie zobaczyłam trailer serialu Sandman. Ktoś jeszcze czeka??
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sandman

Post autor: konijn »

Ewa_EDC pisze: 1 paź 2021, 13:03 Jestem w niebowzięta bo właśnie zobaczyłam trailer serialu Sandman. Ktoś jeszcze czeka??
O czym to jest? :)
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Sandman

Post autor: Ewa_EDC »

Ogółem historia dzieje się wokół Snu, który zostaje schwytany i przetrzymywany przez sektę przez kilka dekad. Kiedy udaje mu się uciec zaczyna szukać swoich atrybutów władzy i porządkować bałagan który wywołała jego nieobecność. Przy okazji spotyka się z swoją rodziną. Śmiercią, Przeznaczeniem, Rozpaczą, Porządaniem i Zniszczeniem :D
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sandman

Post autor: konijn »

Ewa_EDC pisze: 5 paź 2021, 09:37 Ogółem historia dzieje się wokół Snu, który zostaje schwytany i przetrzymywany przez sektę przez kilka dekad. Kiedy udaje mu się uciec zaczyna szukać swoich atrybutów władzy i porządkować bałagan który wywołała jego nieobecność. Przy okazji spotyka się z swoją rodziną. Śmiercią, Przeznaczeniem, Rozpaczą, Porządaniem i Zniszczeniem :D
interesująca rekomendacja, spróbuję kilka odcinków :)
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Sandman

Post autor: Ewa_EDC »

Jeśli będą się trzymać komiksu, to powinien być świetny. Ale przekonam się dopiero po premierze
Thomas Brown
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2023, 10:22

Re: Sandman

Post autor: Thomas Brown »

It should be fantastic if they stay true to the comic. But until the film's premiere, I won't know.
ODPOWIEDZ