Cześć wszystkim!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Cześć wszystkim!

Post autor: Smerfetka »

Też jestem asem. Odkryłam to jakiś czas temu. Oglądając bojacka horsemana zauważyłam że jeden z bohaterów tego serialu Tod jest bardzo podobny do mnie. Kiedy powiedział że jest asem to coś mi uświadomił, że może ja też. Nigdy nie rozumiałam o co chodzi ludziom w szkole kiedy mówili że ktoś ich pociąga. Mi ludzie podobają się tylko estetycznie. Koncept seksu jest dla mnie nie zrozumiały, zawsze mnie obrzydzał. Nie lubie też pocałunków. Od zawsze byłam samotnikiem. Aczkolwiek fajnie by było kogoś poznać bo czasem doskwiera samotność. Kogoś z kim mogła bym spędzać wspólnie czas. Oglądać filmy, wygłupiać się, grać w planszówki i wiele innych rzeczy nie wymagających seksu. :P
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Ewa_EDC »

Wiem co czujesz. Witam i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Smerfetka »

Cześć Ewa! A jak ty się dowiedziałaś że jesteś asem? :D
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Ewa_EDC »

Przez przypadek? Jakoś około dwa lata temu gdzieś w internecie minęła mi wzmianka o aseksualizmie. I zaczęłam się z ciekawości wgłębiać, i po tych dwóch latach doszłam do wniosku że chyba nie jestem "nienormalna" tylko należę do tego szlachetnego grona :D
Paweł49
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 8 paź 2021, 19:28

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Paweł49 »

Cześć ;)
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Smerfetka »

Hej! :D
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 298
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Kamilos »

Hej,forum trochę wymierające ale ktoś tam zawsze zajrzy ,zazwyczaj z ciekawości niż szukania drugiej połówki :wink: Zwykle mają już ale w barku :lol:
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Smerfetka »

To w sumie szkoda, że wymiera. Miałam nadzieje na jakąś znajomość. ;( Fajnje było by poznać kogoś dla kogo nie jestem dziwna. xd
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: konijn »

Smerfetka pisze: 23 paź 2021, 21:48 To w sumie szkoda, że wymiera. Miałam nadzieje na jakąś znajomość. ;( Fajnje było by poznać kogoś dla kogo nie jestem dziwna. xd
Są jeszcze asowe kanały na Discordzie, grupy na FB, a nawet apki randkowe, choć tu wciąż jest jeszcze sporo ludzi.
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Smerfetka »

Polecisz jakieś. :3 Bo ja jestem nowa w tych tematach. Przez większość czasu byłam odlutkiem ale chciałabym to zmienić. :D
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: konijn »

Smerfetka pisze: 27 paź 2021, 12:58 Polecisz jakieś. :3 Bo ja jestem nowa w tych tematach. Przez większość czasu byłam odlutkiem ale chciałabym to zmienić. :D
Jasne, już piszę,
#Facebook Grupy (prywatne): (1) Anonimowi Ciastoholicy, (2) Demiseksualni Polska, (3) Aseksualizm, demiaseksualizm, greyaseksualizm i pochodne (4) Aseksualni Polska - w tej grupie można się też zapisać na regionalne czaty na messengerze.
# Discord kanał Aseksualni Polska - chyba najwięcej aktywnych osób
# międzynarodowo https://www.ace-book.net/

Jest pewnie więcej, nie znam wszystkich.
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Smerfetka »

Dziękuje ślicznie :3. Już sobie zapisałam żeby obczaić.
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Krzysiu36l. »

Też zawsze marzę o takim przyjacielu do wszystkiego innego niż seks, ale boję się, że jestem zbyt zazdrosny i zaborczy. Ludzie, zwłaszcza Ci wrażliwi tego nie lubią:(.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Aoede »

Krzysiu36l. pisze: 6 lis 2021, 01:04 Też zawsze marzę o takim przyjacielu do wszystkiego innego niż seks, ale boję się, że jestem zbyt zazdrosny i zaborczy. Ludzie, zwłaszcza Ci wrażliwi tego nie lubią:(.
No tutaj niestety masz rację. Zaborczość często prowadzi do odwrotnych skutków, wytwarza presję u partnera która może ostudzić jego uczucia. Moja ostatnia relacja szybko się zakończyła bo partner okazywał złość, kiedy miałam plany z kimś innym czy chociażby chciałam pojechać do rodziny na weekend, zamiast spędzić cały ten czas z nim. Ale to nie jest coś, czego nie da sie zmienić, czego nie można pokonać pracą nad sobą.
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Aoede »

Smerfetka pisze: 23 paź 2021, 21:48 To w sumie szkoda, że wymiera. Miałam nadzieje na jakąś znajomość. ;( Fajnje było by poznać kogoś dla kogo nie jestem dziwna. xd
Zawsze możemy rozkręcić to forum :wink: Nowe osoby wciąż się pojawiają:D
ODPOWIEDZ