Czy wam też mówią, że się wam odmieni? xd

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Czy wam też mówią, że się wam odmieni? xd

Post autor: Adam2409 »

Tak, bo jestem jeszcze młody, a w ogóle to wymyślam.
noelle
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2022, 22:30

Re: Czy wam też mówią, że się wam odmieni? xd

Post autor: noelle »

Ode mnie wiedzą 2 osoby i zaakceptowaly to
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Czy wam też mówią, że się wam odmieni? xd

Post autor: Karolina z Księżyca »

Moi najbliżsi zdają się akceptować moją aseksualność, ale kiedy poruszane są tematy związku czy rodziny, rzucają komentarze, które brzmią jakby mieli nadzieję, że "zmienię zdanie" - "Kiedy poznasz chłopaka, dziewczynę albo kogokolwiek to...", " Kiedy spróbujesz (podświadomie: seksu) to...". Pomimo tłumaczeń chyba wciąż odbierają tę orientację jako wieczną samotność, a nie po prostu brak pociągu seksualnego.
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
zwyczajna_ja
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2022, 17:26

Re: Czy wam też mówią, że się wam odmieni? xd

Post autor: zwyczajna_ja »

Nie mam potrzeby chwalenia się tym komukolwiek poza osobami z którymi tworzyłam bliższe relacje i w przypadku związku z mężczyzną było tak, że "odkryłam" to podczas bycia z nim - pierwsza reakcja to "za dużo internetu" co doprowadziło do kłótni, ale po ochłonięciu emocji jakoś to zaakceptował, bo w moim przypadku to nie jest tak że jestem zamknięta na jakiekolwiek zbliżenia, a następny związek z kobietą rozpoczął się od przyjaźni w której to wyznałam więc była w pełni świadoma i nie było to żadnym problemem
Przeciętnie nieprzeciętna 😁
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Czy wam też mówią, że się wam odmieni? xd

Post autor: Hazel »

Nikt z moich bliskich ani znajomych nie wie, że jestem asem. Wiedzą jedynie inne osoby aseksualne poznane głównie dzięki forum lub z którymi tylko pisałem.
Na szczęście w domu nie zadają mi takich pytań, zresztą wiadomo, że przez sytuację rodzinną prawie nie mam życia towarzyskiego. Jedynie ciotka czasem coś wspomina, że muszę kogoś poznać i np. namawiała mnie na zapoznanie się z córką jej znajomej. Jednak uciekałem wtedy od tematu i czułem się wtedy trochę nieswojo.
GG: 3498837
ODPOWIEDZ