Pozdrowienia z Trójmiasta!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Pozdrowienia z Trójmiasta!

Post autor: Aoede »

Cześć wszystkim!

Mam na imię Monika, jestem tu nowa, a do dzisiaj nie miałam pojęcia, że istnieje polskie forum dla ASów :)
Mam 31 lat, ASem jestem chyba od zawsze choć dopiero kilka lat temu dowiedziałam się, że nie jestem z tym sama. Do tej pory byłam w "normalnych" związkach, które zawsze kończyły się tak samo...

Jestem introwertyczką, w wolnych chwilach lubię czytać (głównie fantastykę, kryminały i książki o samorozwoju), malować, rysować (portrety) i grać w gry komputerowe (survivale, citybuildery, Wiedźmin, Cyberpunk, niegdyś LoL). Uwielbiam muzykę, słucham cięższych brzmień, a na koncerty ulubionych zespołów jestem w stanie jechać na drugi koniec Polski :)
Kocham naturę, szczególnie góry.

Jestem heteroromantyczna, marzy mi się oparty na partnerstwie związek pełen czułości (:

Monika
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta!

Post autor: konijn »

Cześć Monika, fajnie, że trafiłaś na forum i jesteś z nami :) na forum jest całkiem sporo osób z Trójmiasta, więc może i niedługo poznasz też kogoś na żywo :)
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta!

Post autor: Aoede »

Dzięki :) Mam nadzieję, że tak będzie. Dobrze jest być w końcu wśród swoich.
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta!

Post autor: Kamilos »

Cześć ,tak kogoś napewno spotkasz np.mnie :D Napisz 5 postów i pisz na priva ,najlepiej do mnie .Witaj na forum :ciasto:
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta!

Post autor: Aoede »

Odezwij się na maila: aoede90 z końcówką gmail. Zanim rozgoszczę się na forum i napiszę 5 postów to miną wieki ^^'
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta!

Post autor: Kamilos »

Ok. :wink:
ODPOWIEDZ