Cześć, mordki!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Yennefer
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 2 lis 2021, 23:41
Lokalizacja: łódzkie

Cześć, mordki!

Post autor: Yennefer »

Cześć. Mam 25 lat, mieszkam koło Łodzi, lubię fantastykę i stare polskie piosenki. Dopiero co odkryłam to forum. Przyznam szczerze, że przybyłam tu w celu poszukiwania miłości ;)

Z powodu mojej niechęci do seksu mam spore trudności w szukaniu swojej drugiej połówki. Bywało tak, że kogoś naprawdę polubiłam i chciałam, żeby mi towarzyszył w życiu, ale wtedy pojawiała się ta blokada, że on będzie chciał seksu, a ja nie będę mogła mu tego dać. To dość beznadziejne uczucie.

Dobija mnie postępująca samotność i poczucie, że jestem inna, skoro wszyscy wkoło lubią seks, a mnie do niego nie ciągnie. Widzę, że jednak są tu tacy jak ja. Na razie się tu porozglądam, poczytam Wasze historie ;)

Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
Grimm
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2021, 23:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Cześć, mordki!

Post autor: Grimm »

Witam :ciasto:
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cześć, mordki!

Post autor: Nautilus1992 »

Cześć. Trzymam kciuki za to, byś znalazła tutaj swoją upragnioną, aseksualną drugą połowę. :) :ciasto:
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć, mordki!

Post autor: Kamilos »

Witaj ,trochę jest nas tutaj ,napisz 5 postów i pisz prywatnie np.ze mną . :D Ja też szukam partnerki ale to nie takie łatwe jak to się wydaje. :ciasto:
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Cześć, mordki!

Post autor: Krzysiu36l. »

Uważam, że gdy dwoje ludzie naprawdę siebie lubią i szanują to kwestia seksu nie powinna być aż tak ważna!
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
ODPOWIEDZ