Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Krzysiu36l. »

Cześć. Jestem Krzysiu. Mam 36 lat. Wszyscy mówią na mnie Krzysiu mimo, że jestem dorosłym facetem. Być może to dlatego, że jestem infantylny. Być może dlatego, że długo moim najlepszym przyjacielem był pluszowy misiu. Nigdy nie miałem dziewczyny ani kobiety. Długo nie wiedziałem dlaczego. Odpowiedź nasunęła się sama. Nie traktowałem ich tak jak inni faceci. Przytulałem je bo bałem się być sam. Nienawidzę samotności. Chciałem się przytulać, także dlatego, że czułem się wtedy bezpiecznie. Całe moje dzieciństwo i młodość nie było takie jak powinno. Poznałem świat przemocy w latach 90 gdzie szkoły były miejscami chorych rywalizacji między "twardzielami" a "mięczakami" . Gdy wyjechałem na studia poznałem troszkę ludzi, ale odnosiłem wrażenie, że rówieśnicy się przy mnie nudzą. Większość moich znajomych to byli ludzie młodsi 3-4 lata. Nie umiałem budować trwałych relacji z kobietami także z tego powodu, że jestem oceanem kompleksów. Kobiety tego bardzo nie lubią. Kilka lat temu coraz bardziej poczułem, że dobrze dogaduję się z osobami szukającymi siebie. Poczułem jakąs wspólnotę doświadczeń, którą tak trudno jest mi poczuć z innymi ludźmi. Nie jestem na 100% czy jestem aseksualny, ale nigdy nie byłem z nikim, nigdy nie uprawiałem seksu. Być może jestem tylko nieudacznikiem, ale myślę, że ja szukam innych doznań niż większość ludzi. Moim największym marzeniem jest zasypiać obok drugiej osoby przytulając się do niej. Chciałbym też być może poznać taką "paczkę" ludzi, którzy mnie zaakceptują. Dlatego, że odnoszę wrażenie, że nawet najbliźsi tego nie umieją. Ludzie przyzwyczaili się do mnie, ale takiej prawdziwej bliskości nie umiem stworzyć.

Pozdrawiam serdecznie użytkowników tego forum.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Dolly »

Cześć, cześć, cześć! Witam na forum i życzę powodzenia w poszukiwaniach. ☺️
Awatar użytkownika
Grimm
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2021, 23:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Grimm »

Witamy :)
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Aoede »

Cześć! Czuj się tu swobodnie:)
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Krzysiu36l. »

Dzięki, o sobie mogę też powiedzieć, że jestem weteranem for internetowych, myślę, że w życiu napisałem na nich z 35-40 tysięcy postów.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
Awatar użytkownika
Pestka
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 5 sty 2007, 21:44

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Pestka »

Hej
Yennefer
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 2 lis 2021, 23:41
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Yennefer »

Witaj! Brak bliskich relacji musi być bardzo smutny. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć swoją paczkę bliskich przyjaciół!
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Krzysiu36l. »

Dzięki, ale troszkę czasy w których żyjemy nie sprzyjają, a lepiej już nie będzie.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Ewa_EDC »

Hej :ciasto:
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Witajcie i nie Poddawajcie Sie!

Post autor: Mikenoge »

Krzysiu36l. pisze: 6 lis 2021, 10:59 Dzięki, o sobie mogę też powiedzieć, że jestem weteranem for internetowych, myślę, że w życiu napisałem na nich z 35-40 tysięcy postów.
Też lubię fora, ale od lat skróciłem czas przy komputerach więc już praktycznie nic nie pisuję. Najwyżej tu na tym forum i drugim.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ