Witam Was :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Dariusz
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 21 lis 2021, 22:50

Re: Witam Was :)

Post autor: Dariusz »

O tak :)
W Bieszczadach mam swoje miejscówki, które ratują...
Góry generalnie zajmują szczególne miejsce w moim życiu.
Dziękuję Aoede :)
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Witam Was :)

Post autor: Czejenka »

A ja "na pocieszenie" dodam, że wg mnie to co napisałeś o waszych poczatkach łóżkowych wcale nie bylo nienormalne. Że byl "tylko" petting i seks oralny. Ja w ogole uwazam, ze ludzie za szybko chodzą ze soba do łózka, czesto zanim im na sobie w ogóle zależy - tylko bo wypada, bo juz kilka randwk za nimi. Dla mnie to absurd.
Fajnie Ci w tych Bieszczadach :)
Dariusz
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 21 lis 2021, 22:50

Re: Witam Was :)

Post autor: Dariusz »

Normalność, wg mnie, generalnie jest w dzisiejszym świecie pojęciem bardzo ewoluującym - i całe szczęście.
Mój problem polega jednak na tym, że przez lata mimo wszystko nasz związek funkcjonował (i to całkiem dobrze), a teraz jest z tym już tak jak pisałem.
Oczywiście przyczyny mogą być inne, niemniej mam przekonanie graniczące z pewnością, że praprzyczyną jest właśnie łóżko...<sic>
Dodam, że bardzo chcieliśmy mieć dziecko (ja nawet bardziej), więc naprawdę o tym wszystkim mógłbym już chyba książkę napisać.
A'propos Bieszczad, tak, jest mi tu dobrze, długo się nie zastanawiałem nad miejscem rozmyślań :)
ODPOWIEDZ