Hello world!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
jarekryzyko
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie

Hello world!

Post autor: jarekryzyko »

Jak to mawiają programiści, od czegoś trzeba zacząć :)

Jarek, 31, Śląsk, a dokładniej Zawiercie. Aseksualny demiromantyk - tak wynika z mojego researchu do którego mnie skłoniła pewna urocza brunetka :zlamane: i myślę że resztę historii można sobie dopowiedzieć :wink:
Miło mi dołączyć do grona osób podobnych do mnie. :bye:
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Hello world!

Post autor: Aoede »

Witamy, nam również jest miło :) Od razu uprzedzę - żeby wymieniać się wiadomościami z innymi użytkownikami, musisz napisać 5 postów.
Dariusz
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 21 lis 2021, 22:50

Re: Hello world!

Post autor: Dariusz »

Cześć i czołem :)
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Hello world!

Post autor: Czejenka »

Hej Jarek! Fajnie, że piszesz więcej w swoich postach. Jest jakiś punkt zaczepienia i widać żywego człowieka :)
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Hello world!

Post autor: Mikenoge »

Bywałem kiedyś w Zawierciu i Porębie, mam tam znajomych.
Witaj na forum.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Elisabetta
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2021, 19:50

Re: Hello world!

Post autor: Elisabetta »

Cześć! :ciasto:
Jednobarwna
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 28 kwie 2021, 16:45

Re: Hello world!

Post autor: Jednobarwna »

Cześć, jakie masz zainteresowania? Jaką lubisz muzykę? Filmy, seriale, książki?
Awatar użytkownika
jarekryzyko
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Hello world!

Post autor: jarekryzyko »

Jednobarwna pisze: 6 gru 2021, 10:52 Cześć, jakie masz zainteresowania? Jaką lubisz muzykę? Filmy, seriale, książki?
  • Zainteresowania raczej typowo jak dla gościa, który niedawno "opuścił piwnicę" :) Elektronika, robotyzacja, ogólnie nowinki.
  • Muzyka to głównie klasyczny rock, folk metal, trochę gotyckie brzmienia. Od trzech lat jeżdżę na festiwal Castle Party. Od roku "próbuję" się nauczyć grać na gitarze akustycznej takowej nie posiadając (mam klasyczną).
  • Filmy przede wszystkim horrory (ostatnio zacząłem nadrabiać te starsze klasyki kina grozy), czarne komedie, thrillery, sci-fi itp.
  • Seriale: Supernatural, The Walking Dead, American Horror Story, Breaking Bad, mógłbym tak wymieniać długo i długo...
  • Z rozrywkowych jedynie Harry Potter. Czytam bardziej ekonomiczne, finansowe, o inwestycjach, raczej nudy.
Jednobarwna
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 28 kwie 2021, 16:45

Re: Hello world!

Post autor: Jednobarwna »

Na castle party miałam jechać pierwszy raz w 2011, faza głębokiego gotyku w moim życiu. Niestety nie wyszło :lol:
Ale chciałbym tam chociaż raz pojechać :D
Klasyczny rock to typowo moje klimaty, metal typu Rainbow, Black Sabbath z Roonie Dio, ogólnie starsze zespoły.
Filmowo i serialowo nie moje klimaty.
Ale dzięki za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
jarekryzyko
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Hello world!

Post autor: jarekryzyko »

Nie trzeba być gotem, żeby jechać na festiwal :P Połowa ludzi to "normalsi" tyle że na czarno poubierani. A naprawdę warto, pierwszy raz pojechałem całkowicie sam i poznałem wspaniałych ludzi na miejscu. Co roku się zgadujemy i spotykamy w tym samym miejscu :)

W przyszłym roku planuję sporo koncertów np. G'n'R, Deep Purple, Iron Maiden, Rammstein, Within Temptation, może The Cure, z innych gatunków np. Aurora, Pentatonix, Skald. Grafik widać napięty :) Może kiedyś się spotkamy na jakimś.

Jak u ciebie wygląda filmowo/książkowo?
Jednobarwna
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 28 kwie 2021, 16:45

Re: Hello world!

Post autor: Jednobarwna »

Słuchasz Aurory? :shock: :D <3
Aurora to taki kolorowy motyl w moim guście muzycznym 8)
Ja w przyszłym roku na ten moment mam tylko Kiss, przekładany już x razy.
Ja kocham Closterkeller a będąc w liceum jeszcze miałam fazę gotyku ale 10 lat później Closterkeller pozostał a faza gotyku wyparowała ale castle party i tak mi się marzy.
Książki, filmy, seriale - głównie kryminały, czasem dramaty a czasem coś co nie pasuje do wszystkiego co lubię. Ale nie mam ulubionych autorów kryminalnych. Książki wybieram na podstawie okładki i opisu z tyłu więc rzadko się zdarza żebym nie trafiła na fajną książkę.
Awatar użytkownika
jarekryzyko
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Hello world!

Post autor: jarekryzyko »

Tak, słucham Aurory :oops:, z innych "odchyłów" lubię też Billie Eilish czy Poppy :)
Kupiłem bilet na koncert Aurory, mam nadzieję że się nie zawiodę, bo w tym samym terminie przyjeżdża do Polski Avril Lavinge i mnie z tego powodu aż serce boli że nic już z tym nie zrobię.
Chciałbym jechać na Kiss, ale się obudziłem jak już nie było biletów :( Na Closterkeller byłem 2 razy, a poznałem ten zespół dosyć późno, bo dopiero właśnie na moim pierwszym CP (wtedy akurat nie grali, znajomi mi polecili). Zawsze było magicznie :)
Kryminały są spoko ale ja nigdy nie mam takiej głowy żeby rozwikłać kto, kogo ani jak. Zawsze mnie zaskakują na koniec.
ODPOWIEDZ