Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
bombolada
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 7 sty 2022, 13:04

Cześć!

Post autor: bombolada »

Cześć wam!
Jestem Kinga i pochodzę z Podkarpacia ale mieszkam obecnie w Lublinie, z marzeniem żeby kiedyś wyprowadzić się w góry :)
Mam 29 lat i dopiero parę lat temu zrozumiałam że jestem aską ale nie chciałam się zbyt z tym pogodzić, jednak przyznanie to samej sobie w duchu dużo dobrego zrobilo w moim życiu i dało mi wiele spokoju:) lubie "best of both worlds" i dziewczyny i chłopaków :)
Kocham góry, kawę, gotowanie, rock i zwierzęta :)
Miło mi was wszystkich poznać i nie wiecie nawet jak się cieszę że jest takie forum i że jest nas tyle :D
"I tried to be a joyful feminist, but I was very angry." Agnès Varda (The Beaches of Agnès)
Yushka
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 22 kwie 2020, 17:58

Re: Cześć!

Post autor: Yushka »

Witaj na forum 🙂
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć!

Post autor: Alys27 »

Ooo ja też dopiero co się zalogowałam :D Mieszkałam przez 9 lat w Lublinie, zanim się wyprowadziłam do Wrocławia :D Sentyment pozostał, bardzo dużo sentymentu. Gdyby tam było trochę więcej miejsc pracy, to bym wróciła ;)
Yushka
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 22 kwie 2020, 17:58

Re: Cześć!

Post autor: Yushka »

A akurat byłam dostępna na forum i zobaczyłam Twój wpis więc postanowiłam się przywitać, ja się niedawno przeprowadziłam do Wrocławia i jakoś ciężko mi się tu odnaleźć więc poniekąd rozumiem też jak Ty przyjechałam za pracą
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć!

Post autor: Alys27 »

Yushka pisze: 8 sty 2022, 23:51 A akurat byłam dostępna na forum i zobaczyłam Twój wpis więc postanowiłam się przywitać, ja się niedawno przeprowadziłam do Wrocławia i jakoś ciężko mi się tu odnaleźć więc poniekąd rozumiem też jak Ty przyjechałam za pracą
Ja to już 3,5 roku we Wrocławiu. Szybko zleciało. Ale tak, dostałam tu pracę i przyjechałam.
ODPOWIEDZ