Korzystanie z usług prostytutek w związku z osobą aseksualną

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
mkcafe
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2022, 19:24

Korzystanie z usług prostytutek w związku z osobą aseksualną

Post autor: mkcafe »

Cześć,

Jestem tu totalnie nowy i długo zwlekałem aby założyć konto.
Nie jestem osobą aseksualną, odczuwam wysokie libido ale mam pewien problem - z powodu kilku nieszczęśliwych zbiegów okoliczności w historii mojego życia, stałem się impotentem psychogennym. Nie chcę się w to zagłębiać w tym momencie, może coś wyjdzie potem.... Dodam tylko, że mam 35 lat i od początku miałem problemy z seksualnością. Nie jestem na pewno gejem.

W relacji z partnerką mam trudności z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu, lękam się niepowodzeń w seksie i go unikam. Czasem seks wychodzi ale raczej jest krótki i nieurozmaicony. Wynika to z tego, że lękam się bliskości. Jednocześnie gdy jestem sam odczuwam pustkę i nie chcę przeżyć życia samotnie. Obawiam się, że mało której kobiecie będzie taka sytuacja odpowiadać więc zacząłem się zastanawiać nad relacją z kobietą aseksualną. I tutaj pojawia się problem innego rodzaju... a mianowicie w kontakcie z kobietą z którą mnie nic nie łączy (np prostytutką) osiągam satysfakcję seksualną. Od 12 lat chodzę na przeróżne terapie, grupowe i indywidualne ale niewiele to zmienia.

I tu moje pytanie - czy partnerka aseksualna jest w stanie zaakceptować moje rozładowywanie napięcia seksualnego w ten sposób? Nie chcę jej oszukiwać, chcę żeby o tym wiedziała.

Proszę o wyrozumiałość i nieosądzanie mnie, jestem w tym dość mocno pogubiony....
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Korzystanie z usług prostytutek w związku z osobą aseksualną

Post autor: Mirek »

W internecie mozna znaleźć historie o asach w różnego rodzaju związkach, którzy akceptują np. otwarte relacje i zaspokajanie potrzeb poza związkiem. Przepraszam, że napiszę oczywistą rzecz, ale to jak zwykle kwestia indywidualna, a podstawą będzie szczerość i wzajemny szacunek.
mkcafe
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2022, 19:24

Re: Korzystanie z usług prostytutek w związku z osobą aseksualną

Post autor: mkcafe »

Zgadza się, co osoba to opinia ale jakoś spokojniej by mi się na sercu zrobiło gdybym przeczytał, że są tutaj osoby, które coś takiego przechodziły lub dopuszczają taką myśl...
ODPOWIEDZ