Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
nickPaweł

Witajcie

Post autor: nickPaweł »

Witam,
Jako nowy na forum chcę zapoznać się z tematami i w jakiś sposób może odnajdę się.
O mnie... 36 lat racjonalnie myślący facet. Mieszkam we Wrocławiu, ekstrawertyk żyjący jak introwertyk z uwagi na brak i trudności w nawiązywaniu relacji.
Mogę odbiegać poglądami i ideologia od wielu osób na tym formu, ale nie będę oceniać i narzucać swojego rozumowania dopóki nie będę sam "atakowany".
Aseksualność w swoim przypadku zauważyłem po przez relacje partnerskie jakie miałem dotychczas i na czym skupiałem się w życiu seksualnym. Nigdy nie skupiałem się na swoich potrzebach, nie dążyłem do nich, nie potrafiłem skupić się nad sobą. Może błądzę w postrzeganiu spraw aseksualność, ale po to jestem na tym forum.
Tyle jak na wstęp i przywitanie, pozdrawiam 😉
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witajcie

Post autor: Dolly »

Elo, elo!!!
nickPaweł

Re: Witajcie

Post autor: nickPaweł »

:wink:
Jak dodać do profilu zainteresowania, miejscowość itp?
Elisabetta
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2021, 19:50

Re: Witajcie

Post autor: Elisabetta »

Cześć :ciasto:

Jak wejdziesz na swoje konto (przy nicku masz opcję wyboru), to w zakładce "profil" masz zainteresowania, lokalizację, zawód, etc. :)
nickPaweł

Re: Witajcie

Post autor: nickPaweł »

Wielkie dzięki, chciałem tylko miejscowość dodać. Super i jeszcze raz dziękuję :ciasto:
ODPOWIEDZ