Tożsamość płciowa

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Tożsamość płciowa

Post autor: Dolly »

Tak sobie myślę - czy tylko ja utożsamiam się czasem z płcią przeciwną niż moja? Znaczy się, z biologicznego punktu widzenia jestem kobietą, acz zauważyłam, że lubię typowo męskie koniki - piwo, wrestling, monster tracki, roboty, potwory, mutanty, kosmitów, niektórych superbohaterów, tego typu sprawy, nawet męskie ciuchy bywają dla mnie atrakcyjniejsze niż kobiece - to co to znaczy? Że jestem klasyczną chłopczycą? A może jest ze mnie co nieco z chłopa? Bo wątpię, by hetero faceci dostrzegli we mnie jednego z ziomeczków... W sumie smutna żaba... Zawsze wyobrażałam sobie facetów bardziej w kategorii kumpli, niż potencjalnych partnerów, że o hajtaniu to już nawet nie wspomnę.
ahu
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Tożsamość płciowa

Post autor: ahu »

Co to znaczy? To znaczy, że jesteś kobietą, która lubi piwo, wrestling, monster tracki, roboty, potwory, mutanty, kosmitów, niektórych superbohaterów, tego typu sprawy, ot co.
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tożsamość płciowa

Post autor: Dolly »

No tak, ale nie dla wszystkich jest to normalne. Moja własna matka czasem mnie nazywa ,, dziadem'' lub ,, babochłopem".
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 320
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Tożsamość płciowa

Post autor: Nautilus1992 »

To wszystko zależy od tego, kto Cię ocenia. Mam takie samo zdanie, co ahu - jesteś po prostu kobietą, która lubi takie aktywności i męskie towarzystwo. Nie dzielę zainteresowań na typowo męskie i kobiece, choć ludzie potrafią myśleć inaczej, np. Twoja mama.
Mago
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 1 lut 2022, 19:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tożsamość płciowa

Post autor: Mago »

Dodatkowo, czasy się zmieniają i rola kobiety też
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Tożsamość płciowa

Post autor: Adam2409 »

Myślę, że jeśli kobieta przejawia tzw. męskie zainteresowania, a mężczyzna damskie, to nie definiuje ich w żaden sposób płciowo.
ODPOWIEDZ