Cześć wszystkim :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
przytulASkowy
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2022, 08:52

Cześć wszystkim :)

Post autor: przytulASkowy »

Cześć,

Na imię mam Daniel, lat 35. Pochodzę z opolskiego. Na forum trafiłem chyba jak tu większość, którzy szperali w internetach w danym temacie :) Chętnie poznałbym tu kogoś płci przeciwnej do spędzania czasu razem a może i nawet związku. Białego związku. Uwielbiam wręcz kocham się przytulać i uważam, że bez tego trwały związek nie ma szans na zaistnienie tak więc fajnie jakby znalazła się też tu jakaś przytulASkowa :) Odległość dla mnie nie ma dużego znaczenia choć nie oszukujmy się, że 500 km to jednak trochę dużo :) Jeżeli druga strona jest w stanie się też poświęcić i można spotykać się nawzajem to ok. Jeżeli ktoś ma z tym problem to jednak opolskie i województwa ościenne będą najlepsze. Lubię podróże głównie te małe - nie muszę jeździć po świecie czy za granicę. Cieszą mnie małe rzeczy. Nie jestem imprezowy, bliżej mi do introwertyzmu niż do ekstra ale nie jestem typowym introwertykiem. Chętnie spotkałbym się też w większej grupie ASków jeżeli byłoby jakieś spędy :) To myślę, że na tyle...więcej pewnie z czasem skrobnę na forum czy w wiadomości prywatnej jeżeli urzekłem jakąś przytulASkową :D
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć wszystkim :)

Post autor: Dolly »

Cześć i czołem, kluski z rosołem!
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Cześć wszystkim :)

Post autor: Karolina z Księżyca »

Witamy w ekipie. Misiek na powitanie 😀
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
przytulASkowy
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2022, 08:52

Re: Cześć wszystkim :)

Post autor: przytulASkowy »

mogą być przytulaski na przywitanie :D
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Cześć wszystkim :)

Post autor: tom »

hej :)
ODPOWIEDZ