Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
kostka_d20
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2022, 20:20

Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji

Post autor: kostka_d20 »

Witam wszystkich! Forum zostało mi polecone przez pewną zaufaną osobę, więc postanowiłam tu wpaść ;)

Co mogę powiedzieć o sobie? Mam 23 lata, jestem chyba aseksualna. Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy lubię się w ten sposób szufladkować, na pewno odpowiadam w jakiś sposób definicji, więc powiedzmy że na wstęp mogę tak o sobie stwierdzić.

Z moich zainteresowań to jestem zafascynowana... storytellingiem, jakkolwiek szeroko to nie zabrzmi. Fascynuje mnie ilość mediów jakimi można opowiedzieć dobrą historię. Z większych konkretów bardzo lubię tzw. "papierowe rpgi". Zabawa w odgrywanie kogoś innego zawsze jest fajna! Poza tym fascynuje mnie prawo cywilne, przez moje prawne skrzywienie często miewam odpały i zaczynam swoje dywagacje, gdy coś skojarzy mi się z tą dziedziną. Ogólnie jestem spokojnym człowiekiem, lubiącym wieczór pod kocem, robiąc czasem coś śmiesznego, innym razem coś produktywnego.

Chętnie poznam kogoś, jestem bardzo zainteresowana podzieleniem się wspólnymi doświadczeniami, zwłaszcza że znam niewiele osób aseksualnych (tak naprawdę tylko jedną) :)
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji

Post autor: bartulo999 »

Zaiste ciekawy tytuł wpisu, wyróżnia się natychmiastowo😅.
Storytelling brzmi ciekawie, może opowiesz jakąś historię?🤔.

W każdym razie witam, witam🖖
Awatar użytkownika
Kamilos
ciAStoholik
Posty: 301
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji

Post autor: Kamilos »

Cześć,rozgość się :ciasto:
kostka_d20
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2022, 20:20

Re: Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji

Post autor: kostka_d20 »

Tytuł zaczerpnięty wprost z 444 Stachurskyego, fajnie, że zaintrygował :D
Jeśli chodzi o storytelling to mogę długo dyskutować na temat różnych serii a jak ktoś mnie zna to rozmawiam również na tematy różnych historii które wpadają mi do głowy. Niestety czas jest zawsze problemem, żeby zrealizować pomysły. Prowadzę co prawda dwie kampanie gier rpg, ale za to ciężko mi znaleźć chwilę by przysiąść na spokojnie do opowiadania które piszę sama dla siebie.
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji

Post autor: Mirek »

Hejho, witam innego fana gier RPG :)
ODPOWIEDZ