Dzień dobry, cześć i czołem

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
zwyczajna_ja
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2022, 17:26

Dzień dobry, cześć i czołem

Post autor: zwyczajna_ja »

Nie wiem czy mogę nazwać się świeżakiem, chyba nie. Gościłam tu dość długo pod innym nickiem, ale powiedzmy, że nie chcę być identyfikowana z historiami, które z niego opisywałam i po prostu zapomniałam hasła i maila z rejestracji :D Więc czas i na moje świeże powitanie - po odkryciu siebie.

Jestem 30 letnią aską z łódzkiego, swoją orientację "odkryłam" dzięki trafieniu tutaj i na przełomie kilku lat poszukiwań odpowiedzi na wiele nurtujących pytań jestem jej pewna. Swoje preferencje określam na homoromantyczne, aczkolwiek dużo lepiej czułam się będąc w związku z kobietą i raczej ku temu się skłaniam.

Na swoich barkach dźwigam ciężar dwóch kilkuletnich związków, jeden z mężczyzną, drugi z kobietą - każdy z nich mnie czegoś tam nauczył i dzięki nim poznałam kim tak naprawdę jestem i czego od życia chcę. Obecnie singielka, myślę, że gotowa na trzecią (ponoć tą prawdziwą :lol:) miłosną przygodę :D

Na co dzień pracuję i robię to co kocham więc nie marudzę, że "o boże znowu do tej roboty muszę iść i się męczyć". Uwielbiam zwierzęta, jestem posiadaczką dwóch czworonożnych towarzyszy, lubię słuchać muzyki gdy tylko okoliczności temu sprzyjają - rodzaj zależny od nastroju, oglądam filmy/seriale jak mnie wciągną, zdecydowanie bardziej TV u mnie brzęczy dla brzęczenia niż sensu 8) Z racji mojego trybu życia nie mam czasu na książki, ale chętnie sięgam do wartościowych audiobooków o samorozwoju - chciałabym dotrzeć do momentu w którym śmiało powiem, że znam siebie na wylot, i nic co ludzkie nie jest mi obce. W obecnej chwili dopiero oswajam się ze swoją psychiką.

Jestem typem domatora, nie kręcą mnie kompletnie duże skupiska ludzi, masowe imprezy czy nawet wyjścia do klubów. Na miasto zaglądam okazjonalnie. Lubię dobrze i smacznie zjeść, najlepiej po domowemu :) ale żaden fastfood nie jest mi obcy :lol:

Chciałabym spotkać swoją bratnią duszę, bo zdecydowanie samotność mi nie służy. :ciasto: Cześć wszystkim :ciasto:
Przeciętnie nieprzeciętna 😁
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Dzień dobry, cześć i czołem

Post autor: Hazel »

Witaj na forum :ciasto:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
majka88
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2022, 14:08

Re: Dzień dobry, cześć i czołem

Post autor: majka88 »

cześć
Awatar użytkownika
Cumulus_Troposfer
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2022, 20:39
Lokalizacja: Roztocze

Re: Dzień dobry, cześć i czołem

Post autor: Cumulus_Troposfer »

cześć
ODPOWIEDZ