Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Mirek »

Ja poznałem jedną fajną osobę i już prawie dwa lata ta znajomość trwa. Choć po wymianie kilku wiadomości przenieśliśmy się z komunikacją na discorda.
No i odwiedzam też ten wspomniany wyżej server discorda. Ludzie, różnorodni i akceptujący te różnice. Też byłem już na kilku spotkaniach w różnych miastach i atmosfera była bardzo fajna.
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Hazel, ja też myślę, że jest to dobre miejsce do poznania kogoś do trwałej relacji (przynajmniej z założenia - jesteś wśród "swoich", więc jakby jest łatwiej).
Ja jednak jestem otwarta na znajomości wszelakie bo i może wśród takich znajomości znajdzie się ktoś bliższy sercu, nigdy nie wiadomo. Myślę, że nic wykluczać nie można. Dla mnie każda znajomość jest wartościowa.


W ogóle w tym miejscu dziekuję Wam wszystkim z osobna za wypowiadanie się w temacie i dzielenie się swoim doświadczeniem ;) Myślę, że każdy może wciągnąć z tego coś dla siebie. Dziękuję też za systematyczność bo to może zmobilizuje inne osoby do wzięcia udziału w dyskusji. Wszyscy z osobna jesteście super! ;)
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Z racji, że ileś osób poleca Discorda więc prawdopodobnie i ja się tam pojawię, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Dzięki Hazel, Saphira i Mirek za polecenie tego serwisu.

Zgadzam się z Tobą Saphira - warto samodzielnie wyrabiać sobie swoją indywidualną opinię na jakiś temat poprzez doświadczanie, uczestniczenie i wzięcie aktywnego udziału w rozmowach, wtedy serwis oferuje nam więcej dobrego. Bezczynnosć - także tutaj, na tym forum również nie jest wskazana :)
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Bruks, jeśli jest to ogólna opinia społeczeństwa, to myślę, że nie warto tym się przejmować, ponieważ nie dotyczy ona bezpośrednio Twojej osoby. Ty sam wiesz jaki jesteś więc niesprawiedliwą opinię od randomowych, nieznaczących ludzi warto mieć w nosie. Wiem, wiem łatwo mówić ale chyba wtedy łatwiej się żyje.
Ja cenię uczciwość więc wierzę, że Twoja żona podejdzie do tematu w jak najbardziej wyrozumiały sposób.
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

ba001sia i Mirek - Wasze doświadczenia z forum również są mobilizujące i pokazują, że jak się chce, to można kogoś poznać i nawet jechać na spotkania w różnych miastach. Ludzie czynu! Aż miło :)
Bruks
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2023, 22:44

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Bruks »

Magnolia88 pisze: 2 maja 2023, 09:51 Ja cenię uczciwość więc wierzę, że Twoja żona podejdzie do tematu w jak najbardziej wyrozumiały sposób.
Nie jesteśmy już młodzi. Żona nie ma już podejrzeń co do mojej osoby.

Wprawdzie za introwertyka nie uchodzę, ale mam małe możliwości poznania kogokolwiek. Na nawiązanie jakichkolwiek znajomości nie liczę. Nie było to moim celem, gdy rejestrowałem się na forum.
Awatar użytkownika
Saphira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:37
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Saphira »

Magnolia88 pisze: 2 maja 2023, 09:28 Zgadzam się z Tobą Saphira - warto samodzielnie wyrabiać sobie swoją indywidualną opinię na jakiś temat poprzez doświadczanie, uczestniczenie i wzięcie aktywnego udziału w rozmowach, wtedy serwis oferuje nam więcej dobrego. Bezczynnosć - także tutaj, na tym forum również nie jest wskazana :)
Myślę, że fora naturalnie wymierają, nie tylko nasze. Mam wrażenie, że zastąpiły je np grupy na fb i jest to wykluczające dla ludzi, którzy nie chcą mieć sm. Tylko, że ciężko znaleźć inne miejsce z tak łatwym dostępem do wygodnego komunikatora i innych przydatnych opcji.

W temacie: mi się tutaj nie udało zawiązać bliższej relacji na dłużej, chociaż było kilka prób. Każda z nich finalnie wynosiła się poza forum, bo tu niezbyt dobrze jest prowadzić rozmowę podobną do naturalnej. Innych Asów zapoznawałam przez grupę na fb lub wspomniany serwer Card Calls.
Znajdziesz mnie tutaj: https://discord.gg/TsZsVz54
(Serwer Discord - nick Assire)
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Bruks, nie wiem co prawda w jakim wieku jesteście razem z żoną ale na pocieszenie dodam, że ponoć z wiekiem u osób seksualnych zainteresowanie tą sferą życia spada więc żona nie będzie mieć takiego "ciśnienia" a Ty nie będziesz odczuwał presji z jej strony, że "trzeba". Skoro daliście radę wcześniej, tym bardziej dacie radę teraz - tego Wam życzę, a na forum oczywiście zaglądaj i dziel się doswiadczeniem ;)
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Saphira, dzięki, że podzieliłaś się swoją historią odnośnie znajomości na forum i na discordzie.

Ja na to forum trafiłam przypadkowo i w ogóle jest to pierwsze forum w jakim jestem zarejestrowana i próbuje się tym samym odnaleźć i jednocześnie wypowiadać. Nie wiem, jak jest w innych miejscach - nie mam porównania ale skoro piszesz, że na innych forach istnieje też tendencja spadkowa pod względem aktywności, to niezbyt fajna perspektywa... No cóż, mamy postęp technologiczny...
Bruks
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2023, 22:44

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Bruks »

Magnolia88, mam 41 lat. Nie odczuwam już żadnego ciśnienia.
Czy damy radę - podejrzewam, że nie damy. Zbyt dużo podejrzeń wobec mnie.

Cieszę się, że próbujesz rozkręcić to forum. Ja też jestem tu dosyć nowy, a na forum trafiłem już po lepszych czasach tego forum.
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Bruks, próbuje! A co z tego wyniknie - nie mam pojęcia, mam jednak nadzieję, że same dobre rzeczy ;)
Bruks
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2023, 22:44

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Bruks »

Magnolia88 pisze: 3 maja 2023, 11:01 Bruks, próbuje! A co z tego wyniknie - nie mam pojęcia, mam jednak nadzieję, że same dobre rzeczy
Życzę Ci rozkręcenia forum ponownie i dobrych tego rezultatów.
Magnolia88
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2023, 16:31

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Magnolia88 »

Dzięki Bruks, choć mam nadzieję, że mi wszyscy pomożecie bo tylko wspólnymi siłami może się udać :)
Bruks
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2023, 22:44

Re: Czy udało Wam się z kimś z forum spotkać/zaprzyjaźnić?

Post autor: Bruks »

Magnolia88 pisze: 5 maja 2023, 12:52 Dzięki Bruks, choć mam nadzieję, że mi wszyscy pomożecie bo tylko wspólnymi siłami może się udać
Obiecuję pomóc, na miarę moich skromnych możliwości.
ODPOWIEDZ