Es

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
EsBayorin
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 1 paź 2023, 16:47

Es

Post autor: EsBayorin »

Cześć wszystkim, tu Es!

Mam 28 lat i jestem dosyć śmiała, dopóki nie chodzi o związki... Podobają mi się dziewczyny, ale ostatnią miałam w liceum, więc nie ukrywam, że nigdy nie wyobrażałam sobie dorosłego życia tak samotnie. Ach, ale chyba nie o tym powinnam. Pewnie wiele z was tak się czuje.

Lubię rysować, pisać, oglądać filmy, seriale, kreskówki, anime i grać w różne gry (wideo i planszowe). Na co dzień mam zwykłą nudną pracę w małym sklepie. Jestem z zachodniopomorskiego. Tak jak wspomniałam, staram się być towarzyska i otwarta, ale kiedy ktoś mi się podoba albo myślę o jakimś związku, robię się bardzo nieśmiała i zakompleksiona.

Nie ukrywam, że kocham bliski kontakt z drugą osobą, ale sprawy łóżkowe w zasadzie w ogóle mnie nie interesują. Z tego powodu mam wrażenie, że trafiłam na jakiś wyższy poziom trudności i znalezienie dziewczyny będzie dla mnie piekielnie trudne.

Mam nadzieję, że spędzę tu miłe chwile! >///<
Sakura
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2023, 20:15

Re: Es

Post autor: Sakura »

Cześć!

Ja też jestem tutaj od niedawna, mam nadzieję, że uda ci się znaleźć to, czego szukasz :)
EsBayorin
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 1 paź 2023, 16:47

Re: Es

Post autor: EsBayorin »

Hej, dzięki, Sakura. Tobie też życzę najlepszego :)
Haribooo
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2023, 10:59

Re: Es

Post autor: Haribooo »

Hej, Es jestem tutaj od niedawna i też jestem dziewczyną, również podobają mi się kobiety, natomiast tak samo nie interesują mnie sprawy łóżkowe, również mam wrażenie, że znalezienie kobiety będzie jeszcze większym wyzwaniem. Jeśli chciałabyś się poznać to zapraszam 😆💪😀
EsBayorin
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 1 paź 2023, 16:47

Re: Es

Post autor: EsBayorin »

Haribooo, chętnie, ale prywatne wiadomości działają od 5 postów, haha
Haribooo
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2023, 10:59

Re: Es

Post autor: Haribooo »

Hahh taak, zdążyłam właśnie przeczytać, że prywatne wiadomości działają od 5 postów 😆, będziemy musiały poczekać na prywatne wiadomości 😅
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Es

Post autor: Dolly »

Hejka! Też jestem z Pomorza Zachodniego. Mam takie pytanko: Czy Ty nie masz może przypadkiem konta na portalu acespace. love?
EsBayorin
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 1 paź 2023, 16:47

Re: Es

Post autor: EsBayorin »

Hejo, Dolly! Nie, nie mam tam konta. Mieszkam blisko Szczecina, fajnie zobaczyć kogoś z okolicy.
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Es

Post autor: Dolly »

Aha. No to w takim razie musiałam Cię z kimś pomylić. Sorry. 😅
ODPOWIEDZ