Dobry wieczór! :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Violet
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 26 paź 2019, 17:38

Dobry wieczór! :)

Post autor: Violet »

Cześć wszystkim!

Forum znam już od dłuższego czasu, ale przez długi czas nie mogłam się określić, czy faktycznie mogę się się znajdować pod tzw. Parasolem aseksualności. Pod wpływem osób z otoczenia myślałam, że moje tendencje aseksualne miną z wiekiem, ale czas upływał, spotkałam na swojej drodze paru mężczyzn, z którymi doświadczenia utwierdzały mnie w przekonaniu - tak jak i moich znajomych zresztą - że "coś jest że mną nie tak". Problematyka tej sprawy była dla mnie nieco dotkliwa, ale rzucona w wir obowiązków dorosłego życia zupełnie się tym nie przejmowałam. Sytuacja zmieniła się, kiedy tematyka aseksualności została nagłośniona w ostatnim czasie, a ja buszując w internecie znalazłam dosłownie opis zachowań, z którymi mogę się utożsamić. Bardzo się cieszę, że w końcu odkryłam, co tak naprawdę "dolegało" mi przez lata o tak naprawdę jest wszysyko w porządku. Tylko czasem jest mi przykro, kiedy moje koleżanki mają tematy do rozmów, w stosunku których po prostu nie mogę się odnieść... 😁
Brent40
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry wieczór! :)

Post autor: Brent40 »

Cześć Violet ! z nami będzie Ci dobrze 8) witaj na forum
tinn1
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:17

Re: Dobry wieczór! :)

Post autor: tinn1 »

Cześć, witaj na forum :)
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Dobry wieczór! :)

Post autor: jara135 »

hejka,a ile masz latek?i skad pochodzisz hmm
ODPOWIEDZ