Witam serdecznie :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Dimetrin
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 7 gru 2015, 22:37
Lokalizacja: Poznań

Witam serdecznie :D

Post autor: Dimetrin »

Pozytywnie zakręcona i lekko zagubiona w otaczającej rzeczywistości maturzystka z Poznania. Szukam nowych znajomych, przyjaciół, a może i nawet kogoś kto złowi, moje dotąd nieuchwytne, serce :D Nie potrafię dokładnie określić swojej orientacji, aczkolwiek oscyluje ona między asem, gray i demi. Z dużym naciskiem na to pierwsze. Jeśli chciałbyś pogadać o dosłownie wszystkim to zapraszam :D Nie ma dla mnie tematów tabu (serio, nawet o uprawie fasolki mogę rozmawiać).Skazana na szósty rok nauki języka hiszpańskiego, chętnie pomogę, pogadam o hiszpańskiej literaturze, albo ponarzekam na to, że subjuntivo to zło. (bo to zło D: ). Jestem otwartym i wesołym, ekstrawertykiem, zakochanym po uszy w poezji Szymborskiej i japońskim zespole, którego nikt nie zna(Jeśli ktoś wie, co to Radwimps, to się chyba popłaczę ze szczęścia) Mieszanka wybuchowa, z ogromnymi pokładami dobrego humoru (pomimo jesiennej chandry) :D
Zapraszam? :)
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Witam serdecznie :D

Post autor: bezemnie »

Lubię słowo oscyluje. :ciasto:
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
Shiro
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 5 sty 2013, 02:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam serdecznie :D

Post autor: Shiro »

Witam serdecznie na forum ;D
Radwimps niestety kojarzę tylko z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=gBhXyX63nCM
Dobry humor i wesołość na pewno się przydadzą na forum, więc mam nadzieję, że się tu mile zadomowisz :)
ODPOWIEDZ