KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

komunikacja interpersonalna

Post autor: DZIEWICA8 »

Hmmm....Komunikacja interpersonalna.... Relacje z ludźmi....
Zdecydowanie, nie jest to moją mocną stroną. Zawsze maiałam z tym problemy. Już od dzieciństwa trudno było mi się dogadać z rówieśnikami, trudno znaleźć przyjaciół. Przeważnie miałam tylko jedną koleżankę lub byłam sama. Często trafiałam też na koleżanki silniejsze ode mnie i dawałam się im manipulować sobą. Często byłam skłócona ze środowiskiem rówieśniczym np. w szkole. Nigdy nie wychodziło mi też w moich relacjach z mężczyznami, wszystkie moje bliższe znajomości z nimi rozpadały się po kilku miesiącach. No i tak mi zostało do dziś, dziś jestem sama> nie mam przyjaciół, nie mam chłopaka, z jedyną moją koleżanką spotykam się raz nakilka miesięcy. I tyle na ten temat, bo strasznie smutno się zrobiło. Cześć!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Ja bym sobie chętnie "podreperował" moje komunikacje interpersonalne (długie, trudne słowo, ale sam napisałem, bez "kopiuj/wklej" :xmrgreen: ) Zazwyczaj nie wiem co powiedzieć :/ Mam jakiś tam zasób słów i wiedzę na dany temat, a i tak jakoś mnie zatyka :x Podobno sa jakieś kursy - może pomyślę nad tym. Kiedyś jak będę miał własny gabinet może się to przydać, albo pójdę pracować z krowami :P
Samiec Alfa 8)
ODPOWIEDZ