Agencja detektywistyczna ;)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Agencja detektywistyczna ;)

Post autor: Artemis »

A tak to się zaczęło:
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php? ... c&start=19

-------------------------------------------------------------------------

Urtiko, zakładamy agencję! Przyjmiesz mnie na asystentkę? Będę odbierać telefony, pisać maile, przyjmować zlecenia...
Dziwożonie też damy zarobić - będzie biegłą od interpunkcji...
Będziemy tropić... i demaskować...

Jaka fajna stronka :). Ile wujków....
Ale co Ty tam robiłaś :shock: ?
Wiem, ja też czasem trenuję my english :mrgreen:.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2009, 20:51 przez Artemis, łącznie zmieniany 1 raz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Na początku się nafochałam, że tylko od przecinków, ale co mi tam. Ja każdą zleconą pracę wykonuję sumiennie, bo moją ulubioną jest św. Brzytwa - patronka argumentów, po których próżno szukać zwłok oponenta.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Dziwożono, nie fochaj. Nasza firma jest rozwojowa, a dla Ciebie stanowisko Pierwszego Eksperta jest przewidziane (i to bez referencji :) ), a kto wie co będzie dalej...
Z księgowością, póki na książce będziemy, poradzę. Ale pełnej się nie podejmuję. Cały alkohol (jak sukcesy świętować będziemy :) ) w koszty uzyskania wrzucę i potem mnie skarbówka będzie ścigać... ale mam już pewną księgową na oku :mrgreen:
Oddziały zamiejscowe też by się przydały :rozowe: ... Trzeba by rekrutację przeprowadzić... Ale gdzież nasza Prezes? W końcu to ona tu rządzi...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ta księgowa, którą masz na oku, kilka dni temu narzekała mi, że za mało pracuje :wink:
Ja też mogę pracować w wywiadzie. Naprawdę sprawdzam się. Prawda, Agnieszko?

Ale za ten alkohol, co go rozpijać będziecie, to ja siedzieć nie będę! Mnie w to proszę nie mieszać.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Dziewuszki, wycięłam Was, ale niech będzie, że nie do Archiwum X...

Tak, sprawdzasz się w wywiadzie doskonale, kochana Dziwożono. :mrgreen:

Artemis, z tym alkoholem uważaj, bo wiesz - ustawa o wychowaniu w trzeźwości i te klimaty. Nawet za czasów, kiedy jeszcze koszty reprezentacji były KUP (w ramach limitu rzecz jasna), skarbówki konsekwentnie czepiały się alkoholu, argumentując (w skrócie i w moim tłumaczeniu :P), że rozpijanie kontrahentów jest nieetyczne i nie może być uznane za zgodne z normami współżycia społecznego :P
Chociaż profesorka od małych form ewidencji na studiach twierdziła, że jeśli coś nie jest wymienione w ustawie jako NKUP, to można obronić - podawała i przykład alkoholu, i narty, i deskę do snowboardu :lol:
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Agnieszko, dziękuję, że nie podcięłaś nam skrzydeł i nie "zakłódczyłaś" tematu... możemy się rozwijać ;) . Tym bardzej, że nasza prezes poczyniła dalsze ustalenia. Ciii, śledztwo trwa...

Ps. Kocham ten slang: En Ka U Pe i moją księgową, co żąda dziwacznych dokumentów, zwykle sprzed dwóch lat, jak ja mam to pamiętać? :cry:
Co do alkoholi to piwo i szampana potrafi obronić
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Dziewczyny, o jakich wy kosztach, podatkach i skarbówkach mówicie? :?
Dla mnie jest sprawą oczywistą, że gdy firma odniesie jakiś sukces, to wówczas dobry prezes otwiera dla swych pracowników piwnice i wydobywa z nich najlepsze winka i nalewki własnej roboty, smaczniejsze niż te ze sklepu i, co najważniejsze, nie zawierające żadnych związków siarki mogących spowodować alergię i kto wie czy może i coś jeszcze :)
A co do śledztwa, hm... Powoli zaczynam się domyślać, dlaczego ów pan, od którego to wszystko się zaczęło, poszukuje dziewczyny, która nienawidzi męskich i żeńskich genitaliów. Ale to na razie takie moje własne filozoficzne rozważania. :aniol: Gdy się siedzi w komisji na maturach pisemnych, ma się dużo czasu na rozmyślanie :roll: Bo ileż można przyglądać się zmarszczkom maturzystów :mrgreen:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Dobrze, mam zaklepany stołek, cieszę się uznaniem, ale nadal nie wiem, kogo śledzicie i po co? Dziewczyny wytłumaczcie mi to, może być na pw, bo ja pod koniec tygodnia zazwyczaj jestem niedysponowana intelektualnie.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Magda pisze:To ja mam już zmarszczki?! Ratunku :P
Magdaleno, Twój okrzyk zabrzmiał we właściwym wątku! Jak Urtika mówi, że mają zmarszczki, to tak właśnie jest, bo ona naprawdę jest w tym ASEM. I nawet jeśli Ty szczęśliwie ich jeszcze nie masz, już wiesz gdzie się zwrócić o radę. Np. na zmarszczki: olejek z łopianu. Odkąd stosuję młodnieję z każdym dniem ;) . Ale jakbym zaczęła wcześniej, to i efekty byłyby lepsze ;) . Oczywiście by Urtika. Aż żal, że tylko ja o tym wiem.
Ha, właśnie wpadłam na pomysł rozszerzenia zakresu usług naszej AS-Agencji o poradnictwo wszelakiej maści. Tylko jakie to PKD będzie?

Dziwożono, kogo? ... to niech Prezes się wypowie :P
Po co? Ja, dla sportu i zabawy :P .. i dla edukacji. np wczoraj poznałam nowe słówko "bondage", bo ono ma związek z prowadzonym śledztwem :wink: .
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

Artemis pisze:wczoraj poznałam nowe słówko "bondage", bo ono ma związek z prowadzonym śledztwem :wink: .
:| sex, sadomaso etc. Chyba nawet nie chcę bardziej wnikać czym TAK NAPRAWDĘ zajmuje się wasza "agencja"... :|
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Też byłam zniesmaczona i oburzona ( przedwczoraj) gdy sobie o tym poczytałam.
:| Aż musiałam się udać na rosyjskie forum antyseksualne żeby odreagować. :|
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Dziewczyny, Was to strach się bać. Może ja sama się już zadenuncjuję, zanim wywleczecie na wierzch moje mroczne tajemnice?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Proszę państwa, dziś coś dla miłośników plotek, afer i skandali. :lol:

http://www.bdsmx2x.fora.pl/anonse,18/sz ... ,1493.html

Ależ zainteresowania, no no no :shock: A oczekiwania od partnerki... :roll: . On ci to, czy nie on? :?:
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 14:01 przez urtika, łącznie zmieniany 1 raz.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Mysle, ze on z rozpedu umiescil to ogloszenie na naszm forum poniewaz i tak robi to na wszystkich mozliwym portalach.:roll: Przeciez nasze forum nie jest gorsze, a co ! :lol:
Zreszta, majac takie preferencje trzeba szukac baaardzo wszechstronnie... :mrgreen:
'Never give up on your adventures and dreams ...'
ODPOWIEDZ