Prośba o wypełnienie ankiety

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Awatar użytkownika
astorath
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2010, 10:43
Lokalizacja: Szczecin

Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: astorath »

Witam :)

Na portalu Facebook nawiązała ze mną kontakt studentka Szkoły Wajdy. Zarejestrowała się ona na początku lutego na naszym Forum :sea: . Niestety nadal jej konto nie jest aktywne. Zwraca się ona z prośbą do społeczności osób aseksualnych.
SpokoKrystyna pisze:Moi drodzy! Jestem studentką w Szkole Wajdy (http://www.wajdaschool.pl). W ramach kursu rozwijam projekt filmu dokumentalnego o aseksualistach. Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania bohaterów. Dlatego też pozwoliłam sobie ułożyć krótką ankietę aby dowiedzieć się jakimi ludźmi są aseksualiści. (Przypuszczam, że jesteście zwykłymi, fajnymi ludźmi którzy żyją tak jak wszyscy.) Na podstawie wyników tej ankiety spróbuje wyłonić kilka osób, które będziemy chcieli lepiej poznać. Natomiast bardzo zależy mi na wszystkich odpowiedziach, nawet tych osób które nie są zainteresowane udziałem w filmie bo chciałabym mieć szersze spojrzenie na Waszą społeczność.
Ankieta
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: dimgraf »

A ja jak można poprosiłbym o kontakt do tej studentki. Chętnie wymienię się spostrzeżeniami z innym filmowcem. :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: chochol »

Myślałam, że ankieta będzie oryginalniejsza. Nie wypełnię jej jednak. I tak wyjdzie, że aseksualni to introwertycy (o wyjątkach się nie wspomni). O wszystkim dowiedzieć się można czytając forum.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Nadia__ »

Ależ męczące są te wszystkie ankiety psychologów.
ODPOWIEDZ