Witam :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Molly
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:05
Lokalizacja: Okolice Trójmiasta ;)

Witam :)

Post autor: Molly »

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen:
Nie jestem Asem a młodą lesbijką z okolic Trójmiasta :) Przywiała mnie tu ciekawość, chęć dowiedzenia się czegoś więcej o aseksualizmie. Pewnie częściej będę czytać niż pisać, ale totalnym milczkiem nie będę i na pewno czasem włączę się do dyskusji :)
Zawsze mam problem przy tematach powitalnych, bo nie wiem co o sobie napisać ^^" Więc jeśli macie jakieś pytania to piszcie, a ja chętnie odpowiem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Witam :)

Post autor: chochol »

Witaj Molly, choć rzec trzeba ahoj :D
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Witam :)

Post autor: Ant »

Witam reprezentantkę przeciwnego narożnika :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witam :)

Post autor: dimgraf »

witaj
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Witam :)

Post autor: Winkie »

Witaj Molly. :)
Molly pisze:Więc jeśli macie jakieś pytania to piszcie, a ja chętnie odpowiem :)
Oczywiście, że mam. :D Po pierwsze: czy byłaś kiedyś w związku? Po drugie (zawsze mnie to interesowało, ale nie miałam kogo się zapytać): W jaki sposób lesbijki się umawiają na randki? Skąd wiedzą, że dana dziewczyna odczuwa również w ten określony sposób?
Awatar użytkownika
Molly
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:05
Lokalizacja: Okolice Trójmiasta ;)

Re: Witam :)

Post autor: Molly »

Dziękuję za miłe przywitanie :)

Już odpowiadam ^^
Winkie pisze:Po pierwsze: czy byłaś kiedyś w związku?
Jestem w związku :) Już prawie trzy lata :)
Winkie pisze:Po drugie (zawsze mnie to interesowało, ale nie miałam kogo się zapytać): W jaki sposób lesbijki się umawiają na randki? Skąd wiedzą, że dana dziewczyna odczuwa również w ten określony sposób?
Cóż... Niektóre osoby homoseksualne twierdzą, że posiadają "gejdar" i po prostu czują, że druga osoba też jest homo. Nie wiem na ile to prawdziwe, bo ja czegoś takiego nie mam :P
W moim przypadku po prostu zaryzykowałam. Będąc w liceum zauroczyłam się koleżanką z klasy(tym samym zaczęłam odkrywać swoją orientację... tzn. już w gimnazjum miałam podobne odczucia wobec jednej z dziewczyn, ale zignorowałam to ;x i dopiero będąc w LO zaczęłam dopuszczać do siebie tę myśl) i próbowałam delikatnie poderwać. Pół żartem, pół serio żeby nie zrazić ^^" Opłaciło się, bo okazała się być bi, uczucie odwzajemniła i tym sposobem jesteśmy razem :wink:
Więc można albo podjąć podobne ryzyko albo szukać na portalach randkowych, w klubach. Można kierować się też jakimiś symbolami, ale niektóre mogą być mylące :) Tyle przychodzi mi do głowy ^^'
Obrazek
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Witam :)

Post autor: meg »

Witaj Molly. Miło Cię poznać :mrgreen:
Fajny avatarek :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
hellokitty93
ASiołek
Posty: 96
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:35
Lokalizacja: Łódż,Poland

Re: Witam :)

Post autor: hellokitty93 »

Witaj Molly :) :ciasto:
<R>
Awatar użytkownika
Molly
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:05
Lokalizacja: Okolice Trójmiasta ;)

Re: Witam :)

Post autor: Molly »

Hej, hej ^,^
------
Pamiętałam, że Winkie zadała tu pytanie, ale nie miałam czasu odpowiedzieć. Teraz wchodzę i szok, że nie ma :P
Serio przycinacie posty w wątkach powitalnych? :blink: Do tej pory na forach spotykałam się z dość sporym luzem w tematach powitalnych. Nawet nie wiedziałam, że w takim temacie można mówić o offtopie Obrazek Widać co forum to nowe zasady do wyuczenia ;p
Obrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Witam :)

Post autor: Ant »

Powiedzmy, że dyskusje z Winkie są tutaj specjalnie traktowane ;)

Witam jeszcze raz :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ