młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: młynek offtopowy

Post autor: chochol »

Layla pisze:No bo to przecież za drogo :roll:
Nie będę robić reklamy przewoźnika kolejowego, jednak zawsze można znaleźć dobra ofertę, gdzie cena przejazdu w obie strony jest niższa.
Za drogo, za daleko, za dużo straconego czasu, i jeszcze po co do aseksualnej, która i tak nie da tego czego pożąda.

Z wątku http://www.asexuality.org/pl/viewtopic. ... 042#p99042
klapouchy pisze:Z moich obserwacji wynika, że to głównie faceci rozwijali cywilizację. Skłodowska to mały wyjątek.
Normalnie jak czytam Chochoła to mi się seksmisja przypomina :D Samiec twój wróg :D Kopernik była kobieta :D
Jako wykształconemu facetowi pod względem humanistycznym, wyróżnienie jedynie M. Skłodowskiej, zakrawa o pomstę.
Czytaj dalej :wink: http://www.youtube.com/watch?v=YXhr3x1BJzg
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: młynek offtopowy

Post autor: klapouchy »

Ok Chochol ile jeszcze tych nazwisk kobiecych doadasz? 2 czy 3?
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: młynek offtopowy

Post autor: chochol »

Wystarczy zaglądnąć do wikipedii i multum nazwisk kobiecych się wyświetli, niemalże w każdej dziedzinie!
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: młynek offtopowy

Post autor: klapouchy »

Tak Chochol własnie zajrzałem. Troche tych nazwisk jest, ale jakoś żadne z nich nie przeszlo szczególnie do hisorii, poza Skłodowską.
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

klapouchy pisze:TTroche tych nazwisk jest, ale jakoś żadne z nich nie przeszlo szczególnie do hisorii, poza Skłodowską.
zależy pod jakim spektrum szukać - "historia" pojęciem jest obszernym.


Jestem zmeczona jak diabli i dobrej pizzy mi sie chce,,,
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: młynek offtopowy

Post autor: chochol »

klapouchy pisze:Tak Chochol własnie zajrzałem. Troche tych nazwisk jest, ale jakoś żadne z nich nie przeszlo szczególnie do hisorii, poza Skłodowską.
Pierwszy etap feminizacji za Tobą :wink: . Obowiązkowy z Ciebie uczeń :mrgreen: .
Pytanie dlaczego mało przeszło do historii? Dlaczego o ich dokonaniach się nie mówi? Jak widać kobieta nie tylko do pieluch/sprzątania/gotowania się nadaje!
Libra pisze:Jestem zmeczona jak diabli i dobrej pizzy mi sie chce,,,
Ty jedzeniowa fetyszystko :P . Znowu smak robisz.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Bo ja jestem takim burczybrzuszkiem. Rajd po blogach kulinarnych zrobiłam, gęba pełna śliny, łeb pełen fantazji, ehh ;)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: młynek offtopowy

Post autor: klapouchy »

Libra zjedz miesko to od razu sie najesz :D Jak widac roslinami chyba ciezko sie najesc.

Chochol - pewnie nie przeszły do historii, bo wszyscy nie mogą przejsc do historii. Przechodzą tylko ci najwybitniejsi. Nie twierdze, że kobieta nadaje sie tylko do pieluch. Po prostu odpisałem na Twoje hasło ze faceci to dzicy jaskiniowcy. A to jednak ci "jaskiniowcy" rozwijają cywilizację.
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

klapouchy pisze:Libra zjedz miesko to od razu sie najesz :D Jak widac roslinami chyba ciezko sie najesc.
kłapku- nienażarcie to nie cecha diety bezmiesnej, a osobnicza - przez naście lat mieso jadłam i było to samo ;)
Po prostu lubię jeść, to niesamowita przyjemność i uspokojenie :)

jaskiniowcy" rozwijają cywilizację.
Kto rządzi światem? Mężczyźni. A mężczyznami kobiety :P
To szyja kręci głową :P
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: młynek offtopowy

Post autor: chochol »

klapouchy pisze:Chochol - pewnie nie przeszły do historii, bo wszyscy nie mogą przejsc do historii. Przechodzą tylko ci najwybitniejsi. Nie twierdze, że kobieta nadaje sie tylko do pieluch. Po prostu odpisałem na Twoje hasło ze faceci to dzicy jaskiniowcy. A to jednak ci "jaskiniowcy" rozwijają cywilizację.
Zachowaniem niestety tkwią dalej w jaskiniach, oczywiście są wyjątki od reguły (chwała!)
klapouchy pisze:Jak widac roslinami chyba ciezko sie najesc.
Zdziwiłbyś się, można nawet pękać z przejedzenia.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: młynek offtopowy

Post autor: marisaxyz »

chochol pisze:
klapouchy pisze:Chochol - pewnie nie przeszły do historii, bo wszyscy nie mogą przejsc do historii. Przechodzą tylko ci najwybitniejsi. Nie twierdze, że kobieta nadaje sie tylko do pieluch. Po prostu odpisałem na Twoje hasło ze faceci to dzicy jaskiniowcy. A to jednak ci "jaskiniowcy" rozwijają cywilizację.
Zachowaniem niestety tkwią dalej w jaskiniach, oczywiście są wyjątki od reguły (chwała!)
dobre! :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: młynek offtopowy

Post autor: chochol »

Z wątku odległościowego bo to już będzie jedynie przepychanka słowna :roll:
dimgraf pisze:
Dimgraf myślisz, że czas Ci się rozmnoży albo doba będzie dłuższa kiedy już będziesz tatuśkiem, skoro czasu już teraz nie masz na spotkania z przyszłą matka swego dziecka?
Przyszła matka dziecka nie będzie mieszkać 500km ode mnie:D Poza tym kto powiedział, że nie mam czasu. Akurat mój charakter pracy pozwala nawet na zabieranie pracy do domu więc mogę spędzać czas z rodziną i jednocześnie pracować.

Poza tym jak wyliczałem zakładając spotkania tylko w weekendy: 48h - 16h na sen - 20h na podróż. Zostaje 12h nie wiem jak chcecie kogoś dobrze poznać w 12h raz w tygodniu bo mnie z pewną osobą doby nie starcza na rozmowy.
O, gratuluję znalezienia :D. Masz możliwość pracy w domu, wspaniale :D.
Zdradź którą to uszczęśliwiłeś tym, ze jesteś? :>
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: młynek offtopowy

Post autor: marisaxyz »

Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Re: młynek offtopowy

Post autor: Zito »

Chciałem o coś zapytać.

Wczoraj w temacie Toma użytkowniczka Artemis napisała, by niektórzy ludzie zastanowili się najpierw co piszą, zanim zaczną wylewać na innych swoje frustracje. Ja napisałem w owym temacie, głównie odnosząc się nie tyle do Toma, co właśnie do Artemis, dlaczego tak się dzieje, dlaczego ktoś czasem kogoś atakuje. W niewielkim stopniu odniosłem się też do tego, co napisał Tom. Użytkownik Tom pisał ogólnie, nie wymienił nikogo po nicku, tam samo Artemis i ja również nikogo nie wymieniłem. Co więcej, napisałem, że teraz na tym forum i tak jest lepiej niż bywało dawniej, a ogólnie Tom musi być twardy, bo w końcu to tylko anonimowe i publiczne forum internetowe [x], na którym siedzą anonimowo różni użytkownicy [y, z, ź, ż], czyli forum generalnie takie jak setki innych.

Dzisiaj widzę, że mój post został uwikłany w jakąś żenującą wojenkę między dwójką użytkowników i przeniesiony. Nie wyrażam na to zgody, bo moja wiadomość nie odnosiła się do nikogo konkretnie, szczególnie w sytuacji, w której post Artemis pozostał na swoim miejscu. NIE przyszedłem tutaj napisać niczego ani do Zdzicha, ani tym bardziej do wyrwanej z kontekstu, tylko do Toma i Artemis, i mój post powinien być tam, gdzie ich posty.

Rozumie to ktoś?

Od ponad roku wypowiedziałem się tutaj w bodaj siedmiu [7] tematach. I co? I w trzech [3] z nich zostałem albo zaczepiony, albo zaatakowany, albo też oczerniony przez użytkowniczkę wyrwaną z kontekstu. To praktycznie w co drugim. W żadnym - podkreślam W ŻADNYM - nie odnosiłem się do niej, nie cytowałem jej postu, nie odpowiadałem na jej pytania. CO więcej, kiedy siedziałem na czacie, a ona wchodziła, to każdy widział [w tym moderatorki], że bez słowa, natychmiast, opuszczałem czat. To chyba najlepiej pokazuje, że nie chcę mieć z nią żadnego kontaktu i dziwi mnie, że ona do takowego dąży.
Dzisiaj znowu widzę, że dimgraf i wyrwana z kontekstu wymieniają mój nick w kontekście jakichś ponad rocznych wydarzeń, mieszając moją osobę z obecnymi wojenkami. Wydarzenia o których mowa są zresztą nie do obrony, bo zostałem za nie przeproszony. Jak na palcu wyłania się teraz szczerość owej skruchy.

Generalnie nie mam nic przeciwko, jeśli chce, może torpedować każdy mój post i atakować mnie na każdym miejscu. Zaznaczam jednak i nawet moderatorki to widzą, że z mojej strony nie ma nawet pół kroku w jej kierunku. Jeśli ona będzie cytować moje posty na swoje potrzeby, to przenoście jej wypowiedzi, a moje, z łaski swojej, zostawcie w spokoju.

Jeśli Layla nie do końca jest w stanie sobie poradzić z tym, co jest pisaniem w temacie, a co off-topem, to oczekuję jakiejś reakcji Urtiki.
Urtika - napisz coś, pokaż, że czuwasz. Nie oczekuję cofania postu otwierającego ten wydzielony temat [o którym pisałem na początku], nie oczekuję pouczania kogokolwiek, ale myślenia na przyszłość.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: młynek offtopowy

Post autor: Artemis »

Urtika się nie odezwie, bo ma problemy z netem...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
ODPOWIEDZ