Hej hej :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Hej hej :)

Post autor: zazu24 »

basienska1986 pisze:A ty co myślisz?
Pierwsza część nakręcona przez Abramsa jakoś bardziej mnie urzekła ... Ale że jestem nieuleczalną fanką Benedicta Cumberbatcha to nie mogę powiedzieć, że wyszłam z kina niezadowolona :lol:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Maggie

Re: Hej hej :)

Post autor: Maggie »

zazu24 pisze:Pierwsza część nakręcona przez Abramsa jakoś bardziej mnie urzekła ... Ale że jestem nieuleczalną fanką Benedicta Cumberbatcha to nie mogę powiedzieć, że wyszłam z kina niezadowolona :lol:
To zupełnie tak jak ja. Pierwsza część bardzo mi się podobała. W drugiej właściwie podobał mi się tylko Benedict.
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Hej hej :)

Post autor: Czejenka »

basienska1986 pisze:
Czejenka pisze:Cześc Basiu! :) Gdzie szukasz psiaka? :)
Hej :)
Głównie schroniska, przytuliska i fundacje. Trochę z tym ciężko, bo mogę mieć tylko na prawdę małego psa. Ale wytrwale szukam :)
Bardzo, bardzo dobra decyzja :) jest tyle cudownych pięknych psiaków, które czekają. Z tego co widziałam po schroniskach to naprawdę sa psy róznej wielkości, maści, charakterów, jesli możesz mieć tylko małego, to nie powinno być problemu, żeby takiego znaleźć, w schroniskach sa setki psów.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Hej hej :)

Post autor: zazu24 »

Ze swojej strony mogę polecić:
http://www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl/ lub jeśli ktoś ma konto na fb - https://www.facebook.com/schronisko
;)

Byłam wolontariuszką w tym schronisku, psiaki są kochane i tylko czekają aż ktoś je obdarzy miłością!
Wiem, że do Lublina daleko, ale po najlepszego przyjaciela warto ;)
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Hej hej :)

Post autor: Czejenka »

ODPOWIEDZ