'Przegięty' gej pokroju Biedronia jest:

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Biedroń - fajny czy niefajny?

fajny
22
65%
niefajny
12
35%
 
Liczba głosów: 34

pluszak
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2007, 14:36

'Przegięty' gej pokroju Biedronia jest:

Post autor: pluszak »

Ostatnio zmieniony 5 lip 2007, 13:16 przez pluszak, łącznie zmieniany 2 razy.
Salomea

Re: Biedroń - fajny czy niefajny?

Post autor: Salomea »

pluszak pisze:To zależy jak się zachowuje w życiu codziennym i na ile 'namiętnie' i często o niej opowiada. Gdy osoba heteroseksualna (lub niezależnie od orientacji) zachowuje się dziwacznie to w najlepszym wypadku uważana jest za dziwadło właśnie. Nawet gdy kobiety są zbyt 'przegięte' (tudzież nader egzaltowane) lub przesadnie umalowane (na przykład sfiksowane posiadaczki jorków lub pudli), a mając niemało już lat, zachowują się jak licealistki, również uważane są za indywidua z którymi trudno się normalnie dogadać.

Nie jestem homofobem, ciekawi mnie barwna 'kultura gejowska, są zawody w których geje są niezastąpieni, ponadto oceniam każdego człowieka zupełnie indywidualnie, ale jak każdego normalnego człowieka wkurzają mnie pewne irracjonalne zachowania i niepotrzebne robienie wokół siebie zbędnego szumu.
Rozumiem, że ty jako ostoja normalności w tym zepsutym świecie potrafisz ocenić co jest „przegięte” a co nie? Może załóż organizację i zacznij wydawać dyplomy, wszystkim nie-dziwadłom. Albo pieczątki wzorując się na „dobre bo polskie” stwórz nową jakość „dobre bo nieprzegietę”.

Czemu wypowiadasz się za każdego normalnego człowieka, znasz ich wszystkich? I skąd pewność, że się do tej grupy zaliczasz? To, że dla Ciebie coś jest irracjonalne i niepotrzebne, nie znaczy, że dla innych też musi takie być. Twój styl życia też się może komuś wydawać „przegięciem”. Doznałeś jakiegoś objawienia, czy otrzymujesz sygnały z kosmosu, że wiesz na ile ktoś powinien być inny, egzaltowany?
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Aseksualni też są dla innych – seksualnych – przegiętymi dziwadłami. :diabel: W ogóle wszystko, co inne jest przegięte a super jest tylko to, co najczęstsze, czyli jakby nie patrzeć przeciętne. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Nie mam nic do Biedronia, a wręcz budzi moją sympatię..
Jak żyję, nie słyszałam w TV opowieści o jego podbojach seksualnych :roll: Co do prasy, to też jakoś nigdy nie natrafiłam na tego typu zwierzenia, i nie wiem nawet, co trzeba wziąść do rąk, żeby trafić na coś takiego :?:, ale nieważne - i tak by mnie to nie ruszyło. Jak mnie coś nie interesuje, to o tym nie czytam..
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Nie słyszałam nigdy o tym człowieku, więc nie mam wyrobionego zdania na jego temat. Jest mi obojętny jak to, czy na Mistrzostwach Świata w 2012 roku będzie padał śnieg, czy nie :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Salomea

Post autor: Salomea »

Spiskowa teoria dziejów, czyli uwaga prawda objawiona przytruchtała: Pluszak najwidoczniej miał jakiś bliższy kontakt z tym panem, skoro stworzył nawet ankietę na jego temat. Zna też pewnie jakieś pikantne szczególny z życia Roberta Biedronia, których my zwykli śmiertelnicy nie mogliśmy usłyszeć. Gdyż ten pan o swym pożyciu intymnym nie opowiada dziennikarzom. Teraz próbuje odwrócić uwagę od własnej osoby i nazywa mnie fanką tego pana. To wysoce podejrzane, szczególnie, że Pluszak pierwszy wymienił nazwisko tego pana. Pluszak, Pluszak, ty się przyznaj, masz jakąś fiksację na jego punkcie, może mieszka naprzeciwko ciebie? Może go obserwujesz przez lornetkę i nasłuchujesz przy sianie? Ujawnij się Pluszak, nie wstydź się. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ja myślę, że Pluszak to Biedroń :P
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Ja myślę, że Pluszak to nowe wcielenie Misia z Okienka, zapewne nie jedyne. Podejrzewam, że 50% nowych użytkowników to Miś z Okienka. Miś ten jest bardzo przebiegły, rejestruje się ciągle pod nowymi nickami. Ta przebiegła bestia robi sztuczny tłok na forum. :mrgreen: :lol:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Przebiegaś :P

Powinnaś zmienić nick na Salomerkules Poirot, tudzież Salomerlock Holmes :P
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

To sprawa jak dla Archiwum X. :diabel:
Ale ja nie potrzebuję pomocy żadnych agentów, zawsze konsultuję się z Głosem z Szafy. On pomaga mi rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane zagadki. :diabel: :mrgreen: :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

Salomea pisze:Ja myślę, że Pluszak to nowe wcielenie Misia z Okienka, zapewne nie jedyne. Podejrzewam, że 50% nowych użytkowników to Miś z Okienka. Miś ten jest bardzo przebiegły, rejestruje się ciągle pod nowymi nickami. Ta przebiegła bestia robi sztuczny tłok na forum. :mrgreen: :lol:

Miś to jest miś , pewnie szuka misia .



A jesli chodzi chodzi o Bidronia to jest on działaczem lewicowym (w tym i gejowskim ) .A polityków to ja nie darze sympatią.( zarówno gejowskich jak hetero , jak i tych bardzo hetero z Romkiem włącznie ) :|
Ostatnio zmieniony 2 lip 2007, 19:09 przez kot, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Salomea pisze:To sprawa jak dla Archiwum X. :diabel:
Ale ja nie potrzebuję pomocy żadnych agentów, zawsze konsultuję się z Głosem z Szafy. On pomaga mi rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane zagadki. :diabel: :mrgreen: :mrgreen:
Głęboki Regał? ;)

Swoją drogą, znalazłem jego zdjęcie z dzieciństwa:

Obrazek

On nie jest sam :shock:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Jest gorzej niż myślałam, po bliźniakach przyszedł czas na trojaczki. Teraz one rozdają karty. Tylko czemu Głos z Szafy nie powiedział mi, że miś nie jest sam. Czyżby Głos pracował dla misiów? :shock:
I co teraz robi dziadek T. czy on też bierze w tym udział? :shock: :roll:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ktoś szukał misia, to trzeba go do niego skierować. :lol: :wink: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Zdaje się, że dobrylotr poszukiwał misia :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
ODPOWIEDZ