Cześć, właśnie się dowiedziałam, że jestem aseksualna

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
MikAS_79
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Cześć, właśnie się dowiedziałam, że jestem aseksualna

Post autor: MikAS_79 »

Cieszę się, że trafiłam na to forum. Jestem totalnym świeżakiem i możliwość poznawania Waszych historii oraz wypowiedzi dodaje mi wiary, że w moim przypadku będzie tylko lepiej :D
Dla mnie zdefiniowanie siebie jako osoby aseksualnej było czymś w rodzaju wyzwolenia. Wyzwolenia się spod nacisków, które nie tylko otoczenie, ale ja sama na siebie wywierałam. Czułam pod skórą, że u mnie w TYCH sprawach jest inaczej, nawet przeszło mi przez myśl, że jestem bi. Jednak to też nie było to.
Czytając Twoją historię, za którą dziękuję, zastanawiam się, kiedy my - ASy jesteśmy bardziej samotni? Czy wtedy, kiedy jest się singlem i „poszukuje” się drugiego ASa do pary, czy wtedy kiedy jest się w związku nie spełniającym moich - ASa potrzeb, ale z obawy przed byciem „owym singlem” pozostaję w relacji, która tak naprawdę jest jednostronna, a mnie samej nie daje niczego dobrego…
Dla mnie odpowiedź jest jasna 8)
Jak ktoś już powyżej wspomniał: nic na siłę.
Mam nadzieję, że już się oswoiłaś ze swoją orientacją i jest jednak lepiej, niż gorzej. Ciekawa jestem, jak dzisiaj wygląda Twoja codzienność w TYCH sprawach, bo post jest z lutego.
Pozdrawiam Cię serdecznie, moc z nami wszystkimi :ciasto:

P.S. Jak się „robi” kawę?
"Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni. Innych jest wielu i każdy mówi coś innego"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Cześć, właśnie się dowiedziałam, że jestem aseksualna

Post autor: urtika »

MikAS_79 pisze: 17 sie 2021, 22:09
P.S. Jak się „robi” kawę?
Klikasz na Wyświetl więcej emotikon i tam jest kawa :kawa: w drugim rzędzie.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
MikAS_79
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Cześć, właśnie się dowiedziałam, że jestem aseksualna

Post autor: MikAS_79 »

Aha :lol: :lol: :lol: cała ja 8)
Dzięki 8)
"Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni. Innych jest wielu i każdy mówi coś innego"
ODPOWIEDZ