Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Cześć!

Post autor: Marnosc »

Cześć, jestem Aga, lat 22. Pochodzę z południa wojewodztwa opolskiego, ale obecnie mieszkam i studiuję w Katowicach (studiuję na SUMie, więc jak ktoś chce ponarzekać na umedy, to zapraszam :D). Uwielbiam książki (zwłaszcza dark fantasy) i dobre wzornictwo. Chętnie nawiążę znajomości wszelakie :wink:
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cześć!

Post autor: kikox »

,studiuję na SUMie' czyli w sumie co ?
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Cześć!

Post autor: tom »

fizjoterapię
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Cześć!

Post autor: Marnosc »

kikox pisze: 17 gru 2022, 13:23 ,studiuję na SUMie' czyli w sumie co ?
Akurat lekarski
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cześć!

Post autor: kikox »

dlaczego wybrałam taki kierunek studiów zważywszy na twoje zainteresowania to raczej chyba nie z altruistycznych pobudek
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Cześć!

Post autor: Marnosc »

Myślę, że posiadanie innych zainteresowań nie wyklucza wyboru medycyny jako ścieżki kariery, raczej może nawet pomagać. Ja osobiście od bardzo dawna chciałam być radiologiem, jest to dla mnie fascynująca dziedzina i uważam, że mam do niej pewne naturalne predyspozycje. Wyszystkie wiążące się z tym profity są tylko miłym bonusem ;)
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cześć!

Post autor: kikox »

naturalne predyspozycje? czyżby ugryzła cię radioaktywna wiewiórka i teraz jesteś ruda ?
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Cześć!

Post autor: Marnosc »

kikox pisze: 17 gru 2022, 17:55 naturalne predyspozycje? czyżby ugryzła cię radioaktywna wiewiórka i teraz jesteś ruda ?
Myślę, że tę dyskusję należałoby tutaj zakończyć, bo nic nie wnosi, a robi się absurdalna. Jeśli to miał być żart, to niezbyt śmieszny
kikox
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cześć!

Post autor: kikox »

przepraszam nie chciałem cię zdenerwować ,tez lubię fantasy ale zwykłe teraz czytam Achaje
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Cześć!

Post autor: Marnosc »

Nie ma sprawy, nie czuję się urażona. Przepraszam, jeśli moja reakcja była nieadekwatna, ale jak się słyszy to samo po raz kolejny, to tolerancja za każdym razem się zmniejsza. Chociaż radioaktywna wiewiorka przewinęła się pierwszy raz :lol:

Ja teraz czytam Morze drzazg Abercrombiego i cykl o Śmierci ze Świata Dysku. Achaja gdzieś mi się niedawno przewijała, ale raczej nie mam w planach
Lubie ciastka
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2019, 08:58

Re: Cześć!

Post autor: Lubie ciastka »

Cześć,
A ja jestem z opolskiego a konkretniej ze stolicy województwa:) jeżeli masz ochotę się poznać to ja chętnie. Lubię też Śląśk i bywam przejazdem przez Kato więc nie byłoby problemu uskutecznienie jakiejś kawy np :)
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Cześć!

Post autor: Marnosc »

Lubie ciastka pisze: 20 gru 2022, 21:55 Cześć,
A ja jestem z opolskiego a konkretniej ze stolicy województwa:) jeżeli masz ochotę się poznać to ja chętnie. Lubię też Śląśk i bywam przejazdem przez Kato więc nie byłoby problemu uskutecznienie jakiejś kawy np :)
Z tego, co widzę, to nie do końca mój przedział wiekowy, ale dzięki za propozycję :D
Lubie ciastka
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2019, 08:58

Re: Cześć!

Post autor: Lubie ciastka »

Czyli Stary dziad;) no dobrze
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Cześć!

Post autor: Heremis87 »

Witaj, też jestem z południa opolskiego. Lubię klimaty fantasy ale bardziej z gier, ale sama tematyka fantasy w połączeniu z różnymi mitologiami jest
fascynująca. Po studiach jestem już dawno, ale nie pracuję w zawodzie. Studia miałem humanistyczne.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Cześć!

Post autor: Marnosc »

Heremis87 pisze: 28 gru 2022, 19:12 Witaj, też jestem z południa opolskiego. Lubię klimaty fantasy ale bardziej z gier, ale sama tematyka fantasy w połączeniu z różnymi mitologiami jest
fascynująca. Po studiach jestem już dawno, ale nie pracuję w zawodzie. Studia miałem humanistyczne.
O, miło znaleźć kogoś z okolicy :D
ODPOWIEDZ