To bardzo dobry pomysł by się przywitać :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Zrezygnowana
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2010, 20:10
Lokalizacja: Lublin

To bardzo dobry pomysł by się przywitać :)

Post autor: Zrezygnowana »

Witam. Agnieszka, lat 25, jeszcze mieszkam i studiuję w Lublinie. Jeszcze bo to miasto przestaje mnie trzymać więc może za rok już nie tu. No ale do rzeczy, zalogowałam się tu bo także zaczęłam u siebie podejrzewać aseksualizm. Już prawie 3 lata jestem sama tzn bez partnera, mężczyźni zrobili się nie pociągający a kobiety nadal mnie nie pociągają. Przestałam też chodzić na randki, zresztą jak iść na randkę gdy dziś oczekuje się pójścia do łóżka już na dzień dobry oczywiście nie zobowiązująco a jak ja słyszę takie teksty to mnie mdli. Z podobnego powodu zaczęłam omijać dyskoteki, bo teksty w stylu rżniesz się czy trzeba z tobą chodzić, albo połykasz skutecznie mnie odstraszyły. Początkowo myślałam że to ogólny brak kultury, a później może to jednak świat się zmienił a ja do niego nie pasuję. Studentka bez sponsora i sexu bez zobowiązań chyba dziwne zjawisko? i właśnie tak zaczęłam podejrzewać bycie asem. A może to i moja wina, do atrakcyjnych nie należę a swoimi kierunkami studiów odstraszam hmm kto wie, w każdym razie zaznaczam swoją obecność, odezwijcie się będzie mi raźniej w te upalne noce. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shaggy
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 8 lis 2009, 22:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shaggy »

No cóż - jeśli dziwactwem nazywa się teraz jakieś podstawowe wychowanie i savoir-vivre, to w takim razie chcę być dziwny :) I jako zadeklarowany kawaler z pewnością za takiego będę uchodzić.
Witaj w naszym gronie :wink: :ciasto:
"Siła to ostateczność, do której uciekają się tylko nieudolni" Isaac Asimov
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Też uważam, że przywitać się, to bardzo dobry pomysł :ciasto: :ciasto: :)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Hej, częstuj się. Czym chata bogata, tym gości truje :ciasto:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Cześć
Ja sądzę, że Twoje objawy wcale nie muszą wskazywać na bycie ASką.
Po prostu jesteś moralna.
Równocześnie nie wykluczam, że ASką możesz być, bo Cię nie znam i przeczytałem dopiero kilka Twoich słów.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Witam!
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
VojciechSV
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:32
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: VojciechSV »

Witaj Agnieszko :) Białystok pozdrawia Lublin :wink:
enjoy the silence
Awatar użytkownika
Prozak
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:19
Lokalizacja: GZM

Post autor: Prozak »

Jak już coś to "czym chata bogata tym goście rzygają"
Owszem, wśród dzisiejszych nastolatków brak już kindersztuby, nie wspominając o czymś bardziej "trudnym".
W każdym razie miło poznać.
Krzyż? Najlepiej płonący...
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Witam serdecznie...
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Zrezygnowana
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2010, 20:10
Lokalizacja: Lublin

A dziękuję

Post autor: Zrezygnowana »

To bardzo miłe z waszej strony, że mówicie iż jednak jestem normalną istotą :) a kierunki są trzy i to już odstrasza :) Pozdrawiam i naprawdę dzięki
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Witaj! :kawa:

Bardzo dobrze robisz, że inwestujesz w siebie. :)
Quirkyalone
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

To bardzo dobry pomysł by się przywitać :)

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj rodaczko z Lublina na naszym forum! :welcome: :welcome: :welcome:
Poczęstuj się powitalnym ciastem i kawą! Smacznego! :ciasto: :kawa:

Widzę, że forum nie ma szczęścia do osób z Lublina, czasem tylko się ktoś pojawi, ale przeważnie szybko znika.

Trudno mi powiedzieć, czy jesteś aseksualna, musisz odkryć to sama.
Natomiast myślę, że trochę przesadzasz w swoim opisie. Wcale nie jest tak, że do łóżka idzie się już na pierwszej randce lub po każdym odwiedzeniu dyskoteki, a każda studentka ma sponsora. Na pewno zdarzają się takie przypadki, ale nie powinno się tego traktować jak zawsze obowiązującą regułę

Zaciekawiła mnie jeszcze jedna rzecz. Co studiujesz, że jest to takie odstraszające? Ja skończyłam filologię polską i podyplomowo bibliotekarstwo. na UMCS-ie
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
alicja512
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2010, 21:25

Post autor: alicja512 »

Witam:)))
Mam 45 lat od 18 jestem mężatką, mamy dwoje dzieci... Jestem kobieta atrajcyjną, którą interesują się mężczyźni. Ja bardzo lubię przebywać w ich towarzystwie, ale nigdy nie odczuwam żadnego pociągu seksualnego. Nasze zycie intymne w małżeństwie jest beznadziejne. Ja nie czuję nic... pustkę. A kiedy jest już po , to zazwyczaj mam poczucie poniżenia, rozżalenia. Mój mąż na szczęście nie ma tak wielkich potrzeb w tym zakresie i jakoś innymi dziedzinami życia rodzinnego, które są udane nadrabiamy. Kiedyś rozważałam możlliwość zezwolenia mężowi rozładowywania swych napięć z innymi partnerkami, pod warunliem, że bylby to tylko sam seks. Nigdy jednak ze swoimi myslami sie nie uzewnętrzniałam. Ostanio zauważyłłam, że mój małżonek zaangażował sie w znajomość internetową. Pisze listy z jakąś kobietą w moim wielu, układa muzykę do jej wierszy. Kryje sie z tym,k iedy wchodze do pokoju z komputerem??? A ja??? Ja zamiast się cieszyć jestem szalenie zazdrosna i to o wszystko, o to co jest i co może być????
CZy ja na pewno jestem AS-em???
Niemniej witam wszystkich na tym forun i serdecznie pozdrawiam:))
Poznać siebie, to poznać cały Świat
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Witaj Alicjo na forum :ciasto: :ciasto:
Nikt nie odpowie na Twoje pytania... Obawiam się, że i lektura forum może być dla Ciebie mało zajmująca, ale cieszę się, że tu trafiłaś.
Pozdrawiam :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

alicja512 pisze:Witam:)))
Pisze listy z jakąś kobietą w moim wielu, układa muzykę do jej wierszy. Kryje sie z tym,k iedy wchodze do pokoju z komputerem??? A ja??? Ja zamiast się cieszyć jestem szalenie zazdrosna i to o wszystko, o to co jest i co może być????
CZy ja na pewno jestem AS-em???
Na to, czy jesteś aseksualna, czy nie, powinnaś odpowiedzieć sobie sama, lecz, co do zazdrości, myślę, że to dość normalne. Wchodzi w znajomość z inną kobietą, być może nawiązuje z nią pewną więź emocjonalną (to tylko przypuszczenia) i o to jesteś zazdrosna (moim zdaniem), o żadnym seksualnym aspekcie tej znajomości nie wspomniałaś, więc jeżeli tego aspektu nie ma, to nie można tego powiązać z aseksualnością*.

*Tak na marginesie, są różni ludzie. Jeden aseksualny nie będzie zazdrosny o takie coś - jeżeli wystąpi - inny zaś będzie i wcale nie musi to determinować automatycznego nie bycia aseksualnym.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
ODPOWIEDZ