młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: trujaca »

Malować przodków nie będę, bo wyszłaby abstrakcja, kupię sobie jakichś.
Handel niewolnikami (to znaczy przodkami) zostal juz dawno zabroniony :D Ale moze jakas podziemna organizacja handlujaca przodkami jeszcze istnieje, trzeba sie dowiedziec skad sprowadzaja ;)

Dziury w dachu to może lepiej nie, bo gdyby deszcz padał to zalałoby dom.
Kiedy ja mialam na mysli takie specjalne dziury, przez ktore moga wlatywac tylko nietoperze, a deszcz juz nie ;)
Jak slonce przez nie wpada to tworzy sie wtedy na strychu taka mistyczna atmosfera ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: trujaca »

Salomea pisze:Krwawej Mary też nie lubię, ale niech już zostanie ten sok. Kółko różańcowe, to brzmi groźnie, idealna tortura. :wink: :mrgreen: :lol:
Wiedzialam, ze to cie poruszy :twisted: Do tego wcisnac tam jeszcze legion starszych pan spiewajacych piesni maryjne, i mamy chor jak tralala :D Wszystkie one tworzylyby akompaniament dla podrygujacego rydzyka, co byloby dodatkowa tortura dla oczu.

Ciekawe, czy Balcerowicz lubi Krwawa Mary? :mrgreen:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

trujaca pisze:Handel niewolnikami (to znaczy przodkami) zostal juz dawno zabroniony :D Ale moze jakas podziemna organizacja handlujaca przodkami jeszcze istnieje, trzeba sie dowiedziec skad sprowadzaja ;)
Byle byli biali, bo inaczej nikt nie uwierzy, że to moja rodzina. Reszta mnie nie interesuje. :wink: :mrgreen:
Kiedy ja mialam na mysli takie specjalne dziury, przez ktore moga wlatywac tylko nietoperze, a deszcz juz nie ;)
Jak slonce przez nie wpada to tworzy sie wtedy na strychu taka mistyczna atmosfera ;)


Rozumiem, tylko nie wiem, czy dziury wiedzą, że mają przepuszczać tylko nietoperze, a nie wodę. Jak się z nimi porozumieć w tej kwestii? :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

trujaca pisze:Ciekawe, czy Balcerowicz lubi Krwawa Mary? :mrgreen:
Nie wiem, może napiszemy do niego maila i się spytamy? :wink: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: trujaca »

Salomea pisze:Byle byli biali, bo inaczej nikt nie uwierzy, że to moja rodzina. Reszta mnie nie interesuje. :wink: :mrgreen:
Ooo, to sie juz nazywa wampirzy rasizm :D Chociaz z drugiej strony masz troche racji, czarni przodkowie mogliby wydac sie, hm... nieco naciagani, nieprawdaz?

To moze tych ksiezy, co ich chcialyscie lapac w siatke na nietoperze zamiast wysylac na ksiezyc, lepiej wziac do lochow i trzymac tam jako statystow? Gwarantuje, ze to wystarczy :D

Co do dziur, to tak jakby... Mozna umagicznic... Czyms... Skutecznym... Hm. :mrgreen: Na pewno jest jakis sposob, trzeba tylko wyczuc energie dziury, dowiedziec sie, o czym dziura mysli i jakie sa jej pragnienia, dotrzec do zrodla jej jestestwa i zmienic wzorzec ;)

A wyslesz maila do Balcerowicza? Bo ja sie wstydze :oops: :mrgreen:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Chcialam sie jakos przysluzyc, ale tu nie ma zadnego kontaktu :?
http://balcerowicz.pl/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uluru, biore wiekszy pejcz, ten kostium z otworami na przodzie i krzeselko :mrgreen: , tylko wpierw rozesle zaproszenia do jakis samcow.Zleje ich na czym swiat nie stoi a pozniej wtrace do piwnicyi bede badac reakcje na stres :twisted: :twisted: :mrgreen:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

trujaca pisze:To moze tych ksiezy, co ich chcialyscie lapac w siatke na nietoperze zamiast wysylac na ksiezyc, lepiej wziac do lochow i trzymac tam jako statystow? Gwarantuje, ze to wystarczy :D
Ja jestem za, świetny pomysł. :lol: :mrgreen:
trujaca pisze:A wyslesz maila do Balcerowicza? Bo ja sie wstydze :oops: :mrgreen:
clouds clear pisze:Chcialam sie jakos przysluzyc, ale tu nie ma zadnego kontaktu :?
http://balcerowicz.pl/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja też się trochę wstydzę, ale może jednak się zdecyduję. :mrgreen: :wink:
Clouds Clear jakoś zdobędę jego maila, może ujrzę go w szklanej kuli, albo wywróżę z fusów. Grunt to się nie poddawać. :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Lecho na BANK jest mily :mrgreen: :mrgreen: , moze zaprosi nas na kawe i troche o sobie opowie.Takie info mozna pozniej drogo sprzedac kolorowej prasie :aven: :aven: , zyskiem sie jakos zgrabnie podzielimy i wydamy na przyjemnosci :wink: :D
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Jasne, że się podzielimy, ale na razie szklana kula nic nie pokazuje, chyba się zepsuła. :mrgreen: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Moze to pleksi? :mrgreen: :mrgreen: :aven: :wink:
Gdzie mozna zaopatrzyc sie w taka kule?W sklepie z miotlami nie mieli , a bardzo by mi sie przydala.Niby ma sie ten szosty zmysl, ale zaczyna mi brakowac wizualizacji :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Hej Panny !Poszlyscie spac czy jak? Znowu mam gadac sama ze soba?Kiepsko , bo raczej nudnawy ze mnie rozmowca, ekhm!- rozmowczyni(kurcze jak daleko zachodzi ten szowinizm, nawet w popularnych formach jezykowych :aven: :mrgreen: :wink: )
Snilo mi sie dzis , ze balam sie wieczorem do domu wrocic , bo bojowki LPR-u robily zamieszanie na ulicach :mrgreen: :twisted: :aven:
Chyba zrezygnuje z kolacji, jesli ma to powstrzymac koszmary :mrgreen: :D :wink:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Oczywiście w sklepie na Łysej Górze, tylko tam kupuję magiczne akcesoria. Kula ma certyfikat jakości więc nie sądzę, żeby mnie oszukali. :lol: :mrgreen: :wink:
Ostatnio zmieniony 10 paź 2006, 20:05 przez Salomea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

EEee, oni nie oszukuja , oni ida z duchem czasu :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Uluru »

Proszę wstać! Sąd idzie!
Uluru
Obrazek
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Chcesz powstrzymać koszmary, zrezygnuj ze snu, to najlepsza metoda. Rano 10 kaw i jesteś jak nowa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
ODPOWIEDZ