Ejlemander!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: Ejlemander!

Post autor: kctth »

clouds clear pisze:
kctth pisze:
Ant pisze: Może kolega rozwinie temat? :P ;)
No, ja już taki małomówny jestem i chyba bym się rozpisał zwyczajowo, ale spoxik, może mnie się nie uda. Chodzi o to, iż ciacho służyć może nie tylko do jedzenia :D
A do czego jeszcze?Do rzucania? :xmrgreen: :xmrgreen:
Też, ale nie tylko.
Śmierć żyjącym.
Salomea

Re: Ejlemander!

Post autor: Salomea »

Trochę nieładnie tak komuś zabierać jego „znak firmowy”. :P :twisted:
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: Ejlemander!

Post autor: kctth »

clouds clear pisze:Niech no tylko Uluru sie dowie... :wink: :wink:
I tak Amon wszechmogący nie może nic zrobić
Śmierć żyjącym.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Ejlemander!

Post autor: Ant »

kctth pisze:
clouds clear pisze:
kctth pisze: No, ja już taki małomówny jestem i chyba bym się rozpisał zwyczajowo, ale spoxik, może mnie się nie uda. Chodzi o to, iż ciacho służyć może nie tylko do jedzenia :D
A do czego jeszcze?Do rzucania? :xmrgreen: :xmrgreen:
Też, ale nie tylko.
Chciałbym, zaznaczyć, że to aseksualne forum :P ;)
cluds clear pisze:Niech no tylko Uluru sie dowie... ;) ;)
Przynajmniej będzie miała czym nakarmić te trochę "większe" kotki :D ;) *żart*
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: Ejlemander!

Post autor: kctth »

Ant pisze: Chciałbym, zaznaczyć, że to aseksualne forum :P ;)
I co z tego? Myślenie nikomu nie zaszkodziło...
No, ale zachęcające nie są słowa: "kto myślał przez godzinę jest lub będzie ze mną". Poza tym wypowiadanie się szkodzi...
Ale to w końcu SEA! 8)
cluds clear pisze:Niech no tylko Uluru sie dowie... ;) ;)
Przynajmniej będzie miała czym nakarmić te trochę "większe" kotki :D ;) *żart*[/quote]
Miau? :roll:
Śmierć żyjącym.
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ejlemander!

Post autor: maneki neko »

Dobry!
:ciasto:
nie wiem o co wam chodzi z tymi ciastkami...
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Ejlemander!

Post autor: ewutek »

Witam Cię na Forum (:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ejlemander!

Post autor: Uluru »

Przepraszam, ale o co chodzi? :?: :?: :?: :xmrgreen:
Uluru
Obrazek
Salomea

Re: Ejlemander!

Post autor: Salomea »

Kolega miał Twój avatar. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ejlemander!

Post autor: Kuba »

kctth pisze: Mimo wszystko uważam Ligę Morską i Kolonialną za coś wspaniałego, wyjątkowego. To nam coś obrazuje, prawda? Może warto zacząć tak myśleć, jak oni?
Kolonizacja z reguły nic dobrego nie przynosiła. Sczególnie tym ktorzy byli kolonizowani. Początki takiego kraju jak Stany Zjednoczone to wymordowanie milionów Indian. Najwięksi chyba kolonialiści - Brytyjczycy - uważali się zawsze za lepszą rasę od tej którą naptykali podczas kolonizacji. Czy to w Australii, czy Indiach traktowali tubylców jak zwierzęta albo króliki doświadczalne. W tej chwili też odbywa się swoista kolonializacja. W takich miejscach jak Kongo terroryzuje się całe wioski które pod grozbą smierci pracują przy wydobyciu diamentu i złota które pózniej trafia na szyje białych kobiet. Także cieszę się że Polska nigdy nie miała szansy skolonializować jakiegoś biednego plemienia i niemamy krwi na rękach.

Zresztą naco nam po I wonie światowej był Madagaskar? Wtedy trzeba było zachodzić za głowe żeby znowu nie powtorzyła się sytuacja z najazdem na Polskę. Siły jakie były włożone w kolonizację trzebabyło skupić na budowaniu silnej armi która chroniłaby nas przed kolejnym najazdem Ruskich i Niemców.

Ale Polacy to tak już zawsze mieli (i mają) że woleli bujać w obłokach myśląc o tym jaka to ta Polska wspaniała kiedyś była i będzie. Zamiast myśleć realnie i ruszać głową najlepiej sobie pofilozofować i zachłystnąć się dumą.

Ja lubię ten artykuł. Mówi się w nim o wielu wspaniałych Polakach o których historia nie pamięta bo odgrzewamy bezprzerwy te nasze powstania... pokoleji listopdowe, styczniowe, grudniowe, sierpniowe, warszawskie itd.

:arrow: http://www.wprost.pl/ar/?O=87099&C=57
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Ejlemander!

Post autor: ewutek »

W tym artykule jest rzeczowe i bardzo trafne wyjaśnienie zasadniczej różnicy między inteligencją a intelektualistami: http://lewica.pl/?id=12411. Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział uświadamiam, że bracia Kaczyńscy to kwiat polskiej inteligencji :)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ejlemander!

Post autor: Kuba »

ewutek pisze: W tym artykule jest rzeczowe i bardzo trafne wyjaśnienie zasadniczej różnicy między inteligencją a intelektualistami: http://lewica.pl/?id=12411. Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział uświadamiam, że bracia Kaczyńscy to kwiat polskiej inteligencji :)
Delektować się można tym artykułem. Naprawdę wspaniały.
Polska Inteligencja (...) Jej wyznacznikiem nie jest wytwarzanie dóbr kultury, ale dziedziczenie glejtu przyznającego literki mgr przed nazwiskiem jako oznaki pozycji społecznej.
Choć autor próbuje utoszsamić 'inteligencję' z obecnymi władzami to przecież nie możemy zapomnieć jak to Kwaśniewski dopisywał sobie literki 'mgr' bo inaczej przecież nie różniłby się niczym od pospulstwa.

Jednak artykuł świetny.
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: Ejlemander!

Post autor: kctth »

Salomea pisze:Kolega miał Twój avatar. :mrgreen:
Wszystko zostało wyjaśnione, a przeprosiny przyjęte.
Śmierć żyjącym.
ODPOWIEDZ