konichiwa ;P

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: konichiwa ;P

Post autor: maneki neko »

Nie, niestety nie bylam w Japonii, ale bardzo bym chciala.

No wlasnie co takiego jest w Japonii... ja mam wrazenie ze to ma cos wspolnego z moimi cechami osobowosci, ale za bardzo nie umiem okreslic co ;)
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: konichiwa ;P

Post autor: kctth »

to są takie wieże, że to dużo, ale to więcej. Tak najprościej to można tłumaczyć sobie
Śmierć żyjącym.
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: konichiwa ;P

Post autor: kctth »

maneki neko pisze:Nie, niestety nie bylam w Japonii, ale bardzo bym chciala.

No wlasnie co takiego jest w Japonii... ja mam wrazenie ze to ma cos wspolnego z moimi cechami osobowosci, ale za bardzo nie umiem okreslic co ;)
to tak, jak ja. tyle, że miałem się uczyć japońskiego od native speakera, w ogóle superfajnie, ale pewna osoba na razie mnie zawiodła z tymi obietnicami. Rzekomo za mało się kuję i mam gg. gg skasowałem, ale i tak to nic nie dało. tak naprawdę to chyba uczę się tyle, ile potrzebuję i nie zawsze mogę mieć siłę na wszystko. chcę poznać japoński, a nie zaspokajać lambicje innych i dlatego chyba wezmę sprawy we własne ręce. zaoszczędzę na jedzeniu, a na pewno na ciuchach i będę miał japoński. Jest sporo ogłoszeń w Warszawie.
Śmierć żyjącym.
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: konichiwa ;P

Post autor: Ardelia »

kctth pisze:To jakaś fatalna skłonność - dostrzeganie więcej... :? ŚŻ
dostrzeganie wiecej? chodzilo ci o mnie...? :) osobiscie na codzien nie czuje sie az tak bardzo spostrzegawcza...mam intuicje i popedy pszczoly, to wszystko. *g*
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
kctth
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2006, 00:34
Lokalizacja: Modrzewina\ale nauka-Warszawa

Re: konichiwa ;P

Post autor: kctth »

Ardelia pisze:
kctth pisze:To jakaś fatalna skłonność - dostrzeganie więcej... :? ŚŻ
dostrzeganie wiecej? chodzilo ci o mnie...? :) osobiscie na codzien nie czuje sie az tak bardzo spostrzegawcza...mam intuicje i popedy pszczoly, to wszystko. *g*
Chodziło mi o coś takiego, jak intuicja, de/ja\ vu...
Nie uważasz tego za ciekawe?
Śmierć żyjącym.
ODPOWIEDZ