przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: dimgraf »

Dzisiejszy tekst dnia jaki usłyszałem w pracy: "Tak szybko go wsadziłeś, a ja chciałam zobaczyć" :mrgreen:

Oczywiście jak tu przedmówczyni zauważyła wszystko zależy od kontekstu. W tym przypadku chodziło o cukierka i koleżanka chciała zobaczyć jaki smak kolega wziął, ale wiadomo jak ktoś usłyszał ten tekst mógł pomyśleć sobie zupełnie co innego.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
psychaotic
bAStard
Posty: 66
Rejestracja: 31 mar 2012, 03:21
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: psychaotic »

Gadamy z przyjacielem (seksualnym) o torrentach i w pewnej chwili mówię "Moja mama używa zawsze mojego chomika".
Oczywiście, nie obyło się bez skojarzeń z jego strony, ale sama muszę przyznać, że uśmiechnęłam się pod nosem :)
insomniac!
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: meg »

Dziś na wykładzie z podstaw pielęgniarstwa:
"Na początku pokrótce przedstawię przyczyny duszności u pacjenta, następnie przelecę pacjenta z brakiem apetytu" :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: DZIEWICA8 »

Dwie historie, które opowiadała mi jedna pani:

1. Córka tej pani robiła dla gości, którzy przychodzili do ich domu lody w pucharkach, pewnie zamiast ciastka i kawy. Kiedyś do tej pani przyszedł jakiś pan i usiedli w pokoju. Nagle córka pani stanęła w drzwiach i zapytała:
-Zrobić panu loda?
Facet dziwnie się na nią spojrzał i ona dopiero wtedy zorientowała się, co on mógł sobie pomyśleć. Zawstydziła się i wyszła do kuchni, zrobiła porcję lodów w pucharku, szybko postawiła pucharek przed nim na stole i uciekła z pokoju. Do końca wizyty facet siedział zmieszany, a ona wstydziła się wejść do pokoju.

2.Pewien chłopak opowiadał tej pani, ze kiedyś jechał autobusem komunikacji miejskiej i siedział przy kasowniku. Na przystanku wsiadła do autobusu dziewczyna i podeszła do tego kasownika skasować bilet. Nagle autobus ruszył, a ona przewróciła się prosto na kolana tego chłopaka. Szybko wstała i powiedziała;
-Przepraszam, ale myślałam, że zdążę jak jeszcze stał!
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: CloudninowaSWQ »

dimgraf pisze:Dzisiejszy tekst dnia jaki usłyszałem w pracy: "Tak szybko go wsadziłeś, a ja chciałam zobaczyć" :mrgreen:

Oczywiście jak tu przedmówczyni zauważyła wszystko zależy od kontekstu. W tym przypadku chodziło o cukierka i koleżanka chciała zobaczyć jaki smak kolega wziął, ale wiadomo jak ktoś usłyszał ten tekst mógł pomyśleć sobie zupełnie co innego.
dobre :lol:
A oto mój tekst,gdy nie mogłam trafić do gniazdka :D : chyba widać,że jestem aseksualna bo nie trafiam w dziurkę i potem sama się zaczęłam z tego śmiać :) .2(tez z życia wzięte;P): tata: ja mam twardy i ja wybuchłam śmiechem odp też cos ale juz nie pamiętam(rozmowa była o śnie lecz gdy te słowa padły nie mogłam wytrzymać i się zaczęło haha). Mamie przez te moje zbereśne teksty nie chce do końca się wierzyć,że aseksualna jestem :lol:
Zaś wczoraj z przyjacielem przy pożegnaniu pokazałam mu gazetkę z Netto i mówiłam,żeby upolował sobie pomarańcze:D on że woli arbuzy haha po co mi cytryny pomarańcze jak moge mieć arbuzy:D

psychaotic,podzielam twoje zdanie też nie znoszę takich tekstów i facet po tego typu gadkach jest u mnie skreślony(co innego gdy są to wygłupy przyjaciół,akurat z przyjacielem mogę w nieskończoność zbereśnymi tekstami sypać ale też musi być umiar a nie takie bezpośrednie jak ten gościu co ci to mówił)
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: migel »

A u mnie takie coś, nie wiem czy profesor celowo tak powiedział, czy nie... na przedmiocie "grafika inż.":

[Wykładowca] No, a więc byśmy potrzebowali ołówki takie-siakie-owakie, cyrkiel, linijki itp. I czego jeszcze byśmy potrzebowali? (zwróciwszy się do grupy).
[ktos z grupy] Gumki!
[W]Taak, i to nie takiej normalnej.
Wszyscy *śmiech*

Rozumiecie? :D
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

migel pisze:
Rozumiecie? :D
Nie jestem pewna, mógłbyś wytłumaczyć? :roll:
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: migel »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Nie jestem pewna, mógłbyś wytłumaczyć? :roll:
Mój wykrywacz ironii szwankuje :D
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: Layla »

Ja chyba czaję :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: migel »

Noo wieecie...coś co pan nakłada na swojego... węża :D
Tak, to pewnie taki "żart okolicznościowy" był :D i wszyscy to jedno skojarzenie.
Libra

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: Libra »

Jadłam ostatnio loda na patyku, polany czekoladą, gęstą i twardą. Już delikwenta kończyłam, ale tam gdzie lód osadzony był na patyczku, ciężko było ową czekoladę zedrzeć- więc zęby i dziób na owym patyku zacisnęłam i szuruję nim w paszczy tam i z powrotem- kolega się zaśmiał, potem zarumienił, dopiero po dłuższej chwili się kapnęłam z czym mu sie to pokojarzyło :P
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: Felixis »

Znam kawał który opiera się na takiej grze słów :P Nie wiem czy był:

Kawał:
W mieście gdzie mieszkał Jasiu (lat blisko 10) otwarto burdel. Chłopak dowiedział się o tym od kolegów, ale nie wiedział, co się tam robi, wiec zapytał ojca.
- To miejsce, gdzie za pieniądze dają Ci przyjemność, synku - odpowiedział ojciec, nie precyzując jednak dokładnie. Jasio rozbił więc skarbonkę, wyciągnął z niej 50zł i poszedł sprawdzić jak to właściwie tam jest. Puka, otwiera mu burdel mama i jak go zobaczyła to spytała co taki dzieciak tutaj robi.
- Bo tatuś mi powiedział, że sprawiacie tutaj przyjemność. Ja mam pieniądze, zapłacę. - Burdel mama się zlitowała, chłopca wpuściła, zrobiła mu 3 kromki z nutellą. Kasę oczywiście zabrała. Po pewnym czasie Jasio wraca do domu cały zmęczony, a ojciec pyta.
- Jasiu, gdzie byłeś tak długo?
- w burdelu. Wiesz tato... Dwie zmogłem, ale trzecią to już tylko wylizałem...
Wszyscy wiedzą lepiej...
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: CloudninowaSWQ »

:lol: dobre Felixis,mi zaś sie wydaje,że doskonałym przykładem ero-podtekstu jest dialog między (niekoniecznie para małżeńska) 2 osobami różnej płci podczas masażu.Słów chyba nie trzeba pisać,każdy sam wie jak to jest :P
Nawet na filmie byl ten motyw:D.Świadek,który słyszał te dźwięki oczywiście o jednym pomyslał pytajac ich co robili czy jakos tak.
Awatar użytkownika
Karlola
starszASek
Posty: 34
Rejestracja: 6 mar 2013, 09:34
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: Karlola »

Widzę, że kopę lat temu pisałam tutaj, że świntuszenie to duża część humoru... I po napisaniu licencjatu z tego (z humoru, nie świntuszenia :D) mogę coś dodać. Do tej pory chyba nie ma teorii, która dobrze wyjaśniałaby, dlaczego coś nas śmieszy, a coś innego nie. Ale jedna z "częściowych" teorii, z którymi się spotkałam, mówiła, że śmiejemy się z czegoś na zasadzie "jak dobrze, że mnie to nie dotyczy" :D Chyba pasuje do mnie, i właśnie dlatego czytam wszystkie kawały na pewnym portalu satyrycznym dla szowinistów i cyckoholików ;)

A tu osiągam maksymalne zadowolenie w łóżku :)
(Znacie to? "Jestem dobry/-a w łóżku - śpię 10 godzin na dobę" ;))
Niektórzy muszą osiągnąć sukces, żeby mieć swoje miejsce na Ziemi. Inni muszą mieć swoje miejsce na Ziemi, żeby osiągnąć sukces :(
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: przykładowe podteksty ero-macie pomysły?

Post autor: dimgraf »

A tu osiągam maksymalne zadowolenie w łóżku
Moim zdaniem twój partner jeszcze większe:D
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ