Siema

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Siema

Post autor: arin »

Imię: ----- (może kiedyś, choć gdyby ktoś chciał łatwo sie domyślić)
Wiek: 18
Płeć: męska :diabel:
Zainteresowania: Psychologia, informatyka, historia (szczególnie 2), dietetyka.
Uprawiane sporty: Jazda na rowerze :mrgreen:
Wzrost: ~180cm
Związek: brak
Motto życiowe: nie mam jednego, ale setki

Po krótkim przedstawieniu mojej osoby, pare slów ode mnie. Po ujrzeniu artykułu na interii postanowiłem wpaść na jakieś forum o takiej tematyce no i jestem. Właściwie to sam powoli zaczynam sie interesować własnym "ja".
Lubie przebywać z kumplami, nic do nich nie czuje, homoseksualizm w wykonaniu facetów jest wg. mnie obrzydliwy.
Bardziej jednak wole przebywać z dziewczynami, ale wydaje mi się, że nigdy w zyciu nie mógłbym mieć żadnej dziewczyny na dłuższy czas, nie to że jestem jakimś amoro czy coś podobnego, ale poprostu jestem raczej typem samotnika (nie lubie natłoku ludzi).
Mam wiele pytań związanych z aseksualizmem, mam nadzieje że na wszystkie uda sie odpowiedzieć :)

Zapomniałem jeszcze dodać, że jestem z miasta Bełchatowa (niedaleko Piotrkowa lub jak ktoś woli Łodzi).
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Witaj na Forum!
without
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 6 sie 2008, 00:42
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: without »

hello :)
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Arin - co miałeś na myśli pisząc "historia (szczególnie 2)" ?
Pytam, ponieważ ja także interesuję się historią - szczególnie WWII :)

Pozdrawiam,

Zixx
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Aaaa, zapomniałem dopisać wojna światowa.
No to witaj, a co konkretnie ceie w niej interesuje? Bo jeśli Polska to akurat ciężko będizie znaleść wspólny temat, bo akurat z polski to ja noga jestem (czy jak to sie tam mówi).
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
without
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 6 sie 2008, 00:42
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: without »

a właśnie arin... napisałeś, że interesujesz się dietetyką...
Może coś więcej o tym..? Bo ja też trochę w tym temacie siedzę :)
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Co ja moge powiedzieć o dietetyce.. ciężko tak powiedzieć bez pytania.
Dzięki mnie schudły 2 moje koleżanki, sam jednak nie odchudzam się. Porady daje, nie układam żadnych diet, bo aż tak głęboko w tym nie siedze, od tego są dietetycy lub lekarze.
Wg mnie najważniejsze jest obserwowanie siebie podczas odchudzania.
Ja siebie akceptuje takim jakim jestem (nadwagi nie mam, niedowagi też nie, więc nie narzekam).


Mam jeszcze wiele zainteresowań, tylko te co wymieniłem siedzą we mnie najgłębiej. Zapodajcie jakiś temat to pogadamy :)
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Cześć.
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Siema arin!
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
RudaIsia
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 12 sie 2008, 18:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Siema

Post autor: RudaIsia »

arin pisze: Po ujrzeniu artykułu na interii postanowiłem wpaść na jakieś forum o takiej tematyce no i jestem.
ja tez xD
'Just a safe place to hide
mama please let me back inside'
at_il_uj
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:52
Lokalizacja: Łódź

hymm

Post autor: at_il_uj »

Ja tak się przywitam tylko,z Łodzi jestem,lat 17,mój pierwszy post to w sumie, co do aseksualności to hm,wydaje mi się,że bardziej mnie ekscytuje samo całowanie się...a może to nieodpowiednia osoba była,nie wiem...
Właściwie to chciałam głównie powiedzieć,że też mam wrażenie,że z nikim nie będę...ale to przeze mnie jakoś tak,jakoś tak wydaję się sobie nudna,taka bezosobowa,bezpasjowa...aczkolwiek lubię robić zdjęcia cz przeczytać jakąś dobrą książkę,ale to jest takie tylko częściowo u mnie występujące,tj.nie jestem fotografką,nie łażę po mieście i nie robię zaje*istych zdjęć,nie chodzę do biblioteki co tydzień wypożyczając 3 książki,a chodzę co 2 miesiące,wypożyczając 3,czytając czasem 2...ueh,dziwna myśl mi tu usiadła na przysadce mózgowej,a może to nie przysadka-nie wiem,w każdym razie zauważyłam,że coś właśnie zaczynam się nad sobą użalać,więc skończę.
a, i nie lubię mówić i przez to chyba też myślę,że faceta mieć nie będę...
no nic.pozdrawiam wszystkich...
"nihilizm,cynizm,sarkazm,orgazm"
ODPOWIEDZ