Nietypowo się przywitam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Tourniquet
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2007, 13:06
Lokalizacja: Częstochowa

Nietypowo się przywitam

Post autor: Tourniquet »

W życiu każdego człowieka na forum przychodzi ten podniosły moment przedstawienia się. Zwlekałem trochę z tą decyzją ale dziś rano, wstając z łóżka, wiedziałem - to dziś jest ten dzień 8)

No to zacznę od początku. Dzień dobry nazywam się Kuba, 18 lat sobie liczę i ... jestem nałogowym alkoholikiem (joke) Asem jestem od urodzenia i raczej dobrze jest mi z tym.

Interesuję się praktycznie wszystkim, od poezji śpiewanej po filmy koreańskie. Zyję sobię powoli w moim małym świecie, idealizując go, bezpamiętnie pochłaniając się w moich ważnych sprawach, zapominając wtedy nawet jak się nazywam Uwielbiam godzinami przeglądać zdjęcia, ludzi i przyjaciół,którzy coś dla mnie znaczą. Cenię w nich przede wszystkim wnętrze i osobowość, wygląd jest rzeczą ulotną. W wolnych chwilach pochłania mnie moja pasja - pisanie wierszy, wczegołności dla znajomych, daje mi to odrobinę pewności, że mogę kogoś uszczęśliwić (tak mówią) :?
Jak mam zły humor to zaszywam się gdzieś w kącie by tam w spokoju ponieść się emocjom
Od czasu do czasu gram na gitarze elektrycznej, koślawo mi to wychodzi, ale wciąż się uczę :mrgreen:

Muzyka. Kocham Mansona, wiadomo za to, ze jest Mansonem (ale uzasadnienie), Bjork, Nosowską (moja skryta miłość) i HEY, Agę Chylińską, Sophie Ellis - Bextor, Maanam, Skin, NOT, Joy Division
Queen (przez brata), Davida Bowiego (również przez brata) i oczywiście wiele, wiele innych, których teraz już nie pamiętam. Ostatnio jednak sięgnąłem po niejaką Madonnę , nie wiem czy znacie 8)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z góry przepraszam, nie będę mógł odpowiadać przez jakiś czas z powodu natarczywego brata, ktory potrafi skutecznie zablokować komputer :x
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Witaj na forum , widzę, że mamy nieco podobny gust muzyczny :mrgreen: :ciasto:
einmal ist keinmal
Salomea

Post autor: Salomea »

Witaj :ciasto: :ciasto: :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Witam na forum, a brata to gon :twisted:

:ciasto:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Welcome 8) :piwo:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

witam :piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Witaj wśród nas, Tourniquet 8)
Również lubię Maanam i Queen, tylko że ja tę sympatię do wymienionych zespołów zawdzięczam tacie, może dlatego, że brata nie posiadam :mrgreen:
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Cześć :) :ciasto: :ciasto:
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Hej!!! :D :ciasto: :wino:
Awatar użytkownika
M@na
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 21 lip 2007, 17:03
Lokalizacja: Nibylandia

Post autor: M@na »

cześć :mrgreen:
Walczyć tylko dla siebie, żyć kochając tylko siebie...
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Hello :ciasto: :ciasto: :D
Queen to uwielbiam, Madonna może być, Mansona tylko piosenka "Sweet dreams" z repertuaru Eurythmics (lepsze od oryginału, moim skromnym zdaniem :) ). Co do wieku, to ja mam 17 lat, a za 7 miesięcy będzie imprezka na 11 osób :lol: .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Witam. :) :ciasto: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

[quote="Magda"]
Mansona tylko piosenka "Sweet dreams" z repertuaru Eurythmics (lepsze od oryginału, moim skromnym zdaniem :) ).
Ja też uważam, że jest lepsza od oryginału :D :P Zastanawiałam się, czy ktoś też tak sądzi, bo zazwyczaj "przeróbki" są gorsze.
ODPOWIEDZ